پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
May 28 2022-شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱
کد خبر: ۴۱۹۴۸
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم تاکید کرد: نان به هیچ وجه گران نمی‌شود، بنزین هم به هیچ وجه کوپنی و گران نخواهد شد.

کوپنی شدن بنزین صحت دارد؟

سیدکاظم موسوی در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس در نطق میان دستور خود گفت: باید از ظرفیت دانشگاه ها در بخش صنعت، انرژی، دارو و درمان استفاده کرد. نباید شعار مقام معظم رهبری برای سال ۱۴۰۱ روی زمین بماند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس ضمن تبریک روز کارگر و با بیان اینکه پیامبر اسلام (ص) دست دو نفر حضرت زهرا (س) و کارگر را بوسه زد گفت: فعل معصوم برای ما حجت است باید به این قشر آسیب پذیر دقت ویژه ای داشته باشیم؛ نمی شود در این ممکلت کسی ۵ میلیون تومان حقوق بگیرد و فرد دیگر ۵۰ میلیون تومان حقوق بگیرد این ناعدالتی آشکار است.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: به هیچ وجه نان کوپنی نمی شود به هیچ وجه بنزین کوپنی و گران نمی شود پروتئین مردم نباید گران شود. رئیس جمهور انقلابی دیشب کار خارق العاده ای انجام دادند و مبلغ ۴۰۰ و ۳۰۰ هزار تومان برای سرپرستان خانوار واریز کردند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس در انتقاد از نبود اشتغال برای جوانان، گفت: پیشنهادم به رئیس جمهور این است که برای جوانانی که هنوز پایشان به محل کار باز نشده ماهیانه در نظر بگیرید. این جوانان با خانواده، همسر یا نامزدشان درگیر هستند. امروز اگر جوانی بخواهد ازدواج کند از او می‌پرسند شغلت چیست یا چقدر دارایی داری؟ اگر به جوان کار ندهیم، جوان ذلیل می‌شود. رسول الله (ص) جوانی که کار نمی‌کرد را دوست نداشت.

انتهای پیام
برچسب ها: بنزین ، بنزین کوپنی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار