کد خبر: ۴۲۱۰۹
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۷
پیشکسوت استقلال معتقد است قهرمانی‌های پرسپولیس در فصول گذشته از رانت وزیر بوده است.

صحبت های جنجالی پیشکسوت استقلال

میثم منیعی در خصوص قهرمانی استقلال در فاصله ۳ هفته مانده به پایان لیگ گفت: در فصل جاری یکسری از اتفاقاتی را دیدم که تا حالا در فوتبال ندیده بودم و خدارا شاکر هستم که با زحمت زیاد بچه‌ها ، کادر فنی و مدیریت قهرمانی از دست نرفت.

وی ادامه داد: استقلال امسال از بهانه‌هایش قوی‌تر بود و اجازه نداد مثل فصول گذشته حاشیه به این تیم وارد شود و آرامش تیم از مدیران رده بالای باشگاه به کادر فنی تزریق شد. مدیران گذشته چه از سر انتخاب وزارت ورزش و جوانان و چه از سر تکلیف، ضعیف عمل می‌کردند اما مدیریت آجورلو در این استقلال بسیار حرفه ای ب
منیعی در پاسخ به این سوال که اینکه می گویند وزیر سابق از تیم رقیب حمایت می‌کرده تا چه حد صحت دارد گفت : وزیر برای تیم رقیب گل نمی‌زد یا پنالتی نمی‌گرفت. حرف من این است قرار نبود وزیر و یا وزارت سابق برای پرسپولیس گل بزند، همین که در خیلی از بازی‌های مهم داورها با سوت زدن‌های بی‌موقع تیم را عصبی می کردند و شاکله استقلال را به هم می ریختند کافی بود.

مدیران نالایق بلای جان استقلال بودمنیعی همچنین اظهار داشت: سال‌های گذشته وجود مدیران نالایق باعث شد تیم به حاشیه برود. نمی‌گویم هیچ یک از قهرمانی‌ها حق تیم های دیگر نبود اما امسال قهرمانی فقط حق ما بود.

حق ۴۰ میلیون هوادار استقلال خورده شد
بازیکن اسبق استقلال در خصوص قهرمانی ۵ دوره اخیر پرسپولیس گفت: طی این مدت رانت وزارت خیلی به تیم رقیب کمک کرد و واقعا حق ۴۰ میلیون هوادار ما خورده شد. من معتقدم برای قهرمانی باید مدیریت خوب داشت که امسال استقلال با توجه به حضور آجورلو اجازه استفاده از این رانت را به تیم های دیگر نداد و تیم در آرامش قهرمان شد.

انتهای پیام
برچسب ها: استقلال ، پیشکسوت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار