کد خبر: ۴۲۲۲۹
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۳
معاون فرهنگی اجتماعی پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری ۲ برادر شرور در محله افسریه خبر داد و گفت: متهمان انگیزه شرارت را قدرتنمایی و معروف شدن اعلام کردند.

شروران تهران به دام افتادند

سرگرد "محمد زیدی" در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی شکایت چند تن از اهالی محله "افسریه که در خصوص ایجاد درگیری و رعب و وحشت توسط دو تن از اراذل و اوباش، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص این افراد هر ۲ برادر بوده که پس از عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت از ترس دستگیری از محل متواری شده اند.

زیدی تصریح کرد: با ارسال مستندات به مرجع قضائی و اخذ دستور تیمی مجرب از ماموران پایگاه ششم به مخفیگاه متهمان را در حوالی "تهرانسر" شناسایی و پس از انجام چندین ساعت تعقیب و مراقبت موفق به دستگیری هر دو برادر شدند.

معرفی ۲ متهم برای سیر مراحل قضایی


معاون اجتماعی پلیس امنیت عمومی تهران با اشاره به کشف سه قبضه سلاح سرد از مخفیگاه متهمان بیان کرد: این افراد در اظهارت خود دلیل انجام این اعمال مجرمانه را قدرتنمایی و شهرت در محل عنوان داشتند.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه هر ۲ متهم برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

انتهای پیام
برچسب ها: دستگیری ، تهران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار