کد خبر: ۴۳۵۱۷
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۶
ناتو بر خلاف منطق و فطرت سلیم، به نزدیک شدن به مرزهای روسیه ادامه می‌دهد که این مساله تهدید واقعی را برای نزاع جهانی و مرگ تعداد زیادی از انسان‌ها ایجاد می‌کند.

روسیه؛ اوکراین ممکن است از نقشه جهان محو شود

به نقل از ایسنا؛ معاون رئیس شورای امنیت روسیه اعلام کرد که ممکن است اوکراین از نقشه جهان به دلیل تمام آنچه که رخ داده است، پنهان شود.

دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت روسیه در توئیتی نوشت: اوکراین به عنوان یک کشور در نتیجه تمام آنچه که رخ داده است، ممکن است از نقشه جهان محو شود. علت، اشتباهات آنها است و روسیه مسئول نیست.

مدودف عنوان داشت: بعد از کودتای ۲۰۱۴، اوکراین استقلال خود را از دست داد و تحت سیطره مستقیم غرب قرار گرفت و گمان کرد که ناتو امنیت آن را تضمین می‌کند. در نتیجه همه آنچه که رخ داده است، ممکن است اوکراین مابقی حاکمیت کشور را از دست بدهد و از نقشه جهان محو شود.

وی ادامه داد: در حقیقت، ناتو به تامین امنیت برای اوکراین اهمیت نمی‌دهد، بلکه به رسیدن به مرزهای روسیه از طریق اوکراین اهمیت می‌دهد. همانطور که رهبران اتحادیه اروپا اوکراینی‌ها را مجبور به دادن جانشان به فدای عضویت در اتحادیه اروپا می‌کنند.

مدودف خاطرنشان کرد: ناتو بر خلاف منطق و فطرت سلیم، به نزدیک شدن به مرزهای روسیه ادامه می‌دهد که این مساله تهدید واقعی را برای نزاع جهانی و مرگ تعداد زیادی از انسان‌ها ایجاد می‌کند.

وی گفت که اطمینان دارد مجرمان اوکراینی به دلیل اقدامات شنیعی که علیه مردم اوکراین و روسیه مرتکب شدند، یقیناً محاکمه خواهند شد.

 

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار