کد خبر: ۴۳۵۲۴
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۷
پیشتر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان علت لفو کنسرت سروان خسروی در اهواز را مصوبه شورای تامین این شهرستان اعلام کرده بود.

روابط عمومی فرمانداری اهواز: رعایت نکردن پروتکلهای بهداشتی علت لغو یک کنسرت بود

به نقل از ایرنا؛ روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان اهواز روز پنجشنبه با صدور بیانیه ای در خصوص لغو کنسرت سیروان خسروی در سینما هلال این شهر اعلام کرد: ترافیک شهری و رعایت نکردن پروتکلهای بهداشتی کرونایی علت لغو یک کنسرت در اهواز بود.

روابط عمومی فرمانداری اهواز علت اصلی لغو این کنسرت در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری را تجمع و ترافیک شدید در درب ورودی سینما هلال در ساعات اجرای کنسرت و به دنبال آن اعتراض رانندگان و شهروندان، پلیس راهنمایی و رانندگی بود که خواستار تصمیم گیری در این خصوص شد.

در ادامه این بیانیه که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است همچنین عدم رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا در اجرای کنسرت از دیگر موضوعاتی است که  باعث دانشگاه علوم پزشکی شده و مکاتباتی در این خصوص  از سوی دانشگاه به این فرمانداری انجام شد.

روابط عمومی فرمانداری اهواز تاکید کرد با توجه به موارد ذکر شده، در صورتی که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان مکان دیگری در اهواز را با دارا بودن شرایط لازم برای برگزاری کنسرت انتخاب کند، با اجرای کنسرت موافقت می شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است؛ شورای تامین شهرستان اهواز به دلایل مذکور با برگزاری کنسرت در تاریخ ۳۰ و ۳۱ تیرماه در سینما هلال موافقت نکرده و در خصوص برگزاری دیگر کنسرت ها  نیز تصمیم گیری می کند.

 پیشتر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان علت لفو کنسرت سروان خسروی در اهواز را مصوبه شورای تامین این شهرستان اعلام کرده بود.

 

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار