کد خبر: ۴۳۵۲۷
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۱
امروز هم می‌بینیم که همه دشمنان جمهوری اسلامی از سنگرهای خود عقب‌نشینی کرده و فرار کردند.

سخنگوی سپاه: همه دنیا قدرت ایران و افول آمریکا را دیده‌اند

به نقل از تسنیم؛ سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در سفرش به خاورمیانه سخنانی بی‌منطقی را به زبان آورد که مایه خنده و تسمخر همه جهانیان شد، چرا که همه مردم جهان در این سال‌ها قدرت جمهوری اسلامی ایران و افول آمریکا را دیده‌اند.

سردار رمضان شریف امشب در یادواره شهدای روستای آتان از توابع بخش الموت شرقی شهرستان قزوین با اشاره به سفر جو بایدن به خاورمیانه اظهار داشت: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در این سفر سخنانی بی‌منطقی را به زبان آورد که مایه خنده و تسمخر همه جهانیان شد، چرا که همه مردم جهان در این سال‌ها قدرت جمهوری اسلامی ایران و افول آمریکا را دیده‌اند.

وی با اشاره به سخنان اخیر مقامات رژیم صهیونیستی گفت: صحبت‌های امروز مقامات صهیونیست از روی پریشان‌حالی است و با وجود اینکه در میدان حرفی برای گفتن ندارند و بارها ضرب شست جبهه مقاومت را چشیده‌اند، از گزینه نظامی حرف می‌زنند، در حالی که آمریکا و شوروی که 2 ابرقدرت بزرگ دنیا بودند، در دوران دفاع مقدس با تمام توان سلاح به رژیم عراق دادند، اما در نهایت شهدای ما آبروی آنها را بردند.

سردار شریف اضافه کرد: امروز قدرت نظامی جمهوری اسلامی در حدی است که اشغالگران قدس حتی نمی‌توانند به حمله نظامی فکر کنند و اگر روزی بخواهد حماقتی از آنها سر بزند، هواپیماهای آنها را قبل از اجرای مأموریت نابود می‌کنیم.

وی با بیان اینکه سخنان تهدیدآمیز صهیونیست‌ها برای مصارف داخلی بیان می‌شود، ادامه داد: اشغالگران قدس بدانند که اگر بخواهند کوچک‌ترین جسارتی به جمهوری اسلامی ایران کنند، بزرگ‌ترین درس عبرت تاریخ را به آنها خواهیم داد و کاری می‌کنیم که تمام 27 هزار کیلومتر مربع سرزمین‌هایی که با ناجوانمردی اشغال کرده‌اند را یک‌روزه از دست بدهند.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با یادآوری اینکه روزگاری آمریکایی‌ها اسرائیل را قله امن معرفی می‌کردند، گفت: امروز با نقش‌آفرینی مقاومت اسلامی فلسطین خبری از امنیت در سرزمین‌های اشتغالی نیست و صهیونیست‌ها با احساس ترس و وحشت زندگی می‌کنند.

 

سردار شریف افزود: آمریکایی‌ها مدعی هستند که برخی کشورهای عربی برای جنگیدن با ما باید با هم متحد شوند، در حالی که اگر به این اتحاد هم برسند، در یک نبرد از جمهوری اسلامی ایران و محور مقاومت شکست خواهند گرفت و امروز هم می‌بینیم که همه دشمنان جمهوری اسلامی از سنگرهای خود عقب‌نشینی کرده و فرار کردند.

وی با ذکر اینکه هیچ قدرتی امروز نمی‌توانند با ایران اسلامی هماوردی کند، ادامه داد: البته سپاه با تمام قدرت خود از مسائل داخلی هم غافل نیست و امروز همه ظرفیت‌های سپاه برای برطرف کردن مشکلات معیشتی مردم و کمک به تولیدکنندگان پای کار آمده است.

 

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار