کد خبر: ۴۳۵۹۸
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۰
سید ابراهیم رئیسی در این دیدار، سفیران را نمایندگان نظام اسلامی معرفی کرد که باید منافع و ارزش‌های جمهوری اسلامی ایران را نمایندگی و تامین کنند.

رئیسی: مقابله با روابط ناسالم اقتصادی از وظایف سفرا است

به نقل از ایرنا؛ رئیس جمهور ضمن تاکید بر لزوم ارزیابی عملکرد سفرا، توجه ویژه به امور ایرانیان خارج، رعایت و بسط ارزش‌های اسلامی و انقلابی و مقابله با هرگونه روابط ناسالم اقتصادی در حوزه مأموریت، آنان را موظف به تلاش برای تحقق نهایی اهداف و سیاست‌های کشور دانست.

جمعی از سفیران جدید جمهوری اسلامی ایران امروز شنبه پیش از عزیمت به محل ماموریت خود به حضور رئیس جمهور رسیدند و با وی دیدار و گفت‌وگو کردند.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در این دیدار، سفیران را نمایندگان نظام اسلامی معرفی کرد که باید منافع و ارزش‌های جمهوری اسلامی ایران را نمایندگی و تامین کنند.

رئیس جمهور ضمن تاکید بر لزوم ارزیابی عملکرد سفرا بر اساس اهداف تعیین شده برای هر کشور از جمله میزان کمک به توسعه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران، توجه ویژه به امور ایرانیان خارج از کشور، رعایت و بسط ارزش‌های اسلامی و انقلابی در رفتار فردی و خانوادگی سفرا و مقابله با هرگونه روابط ناسالم اقتصادی در حوزه مأموریت، آنان را موظف به تلاش برای تحقق نهایی اهداف و سیاست‌های کشور دانست.

آیت‌الله رئیسی برای سفیران جمهوری اسلامی ایران در کشورهای لهستان، گرجستان، سیرالئون، چک، لبنان، هند و همچنین نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد در نیویورک آرزوی موفقیت کرد.

 

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار