کد خبر: ۴۳۶۳۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸
معاون رئیسی:
دشمن در آن سوی مرزها دنبال ممیزی کردن جامعه اسلامی ایران است و باید این را هم بدانند که این مردم مانند همیشه آنها را ناکام خواهند گذاشت.

برخورد با هنجار شکنان حجاب طبق قانون اجرا می‌شود

به نقل از ایسکا نیوز، مرتضوی گفت: نباید خطاهای فردی به گونه‌ای انعکاس داده شود که تمام کارهای خوب نیروی انتظامی و گشت ارشاد نادیده گرفته شود.

سیدصولت مرتضوی ، در واکنش به تصاویر منتشر شده از برخورد نامتعارف یکی از گروه‌های گشت ارشاد با یک شهروند اظهار کرد: برخورد با هنجار شکنان حجاب طبق قانون اجرا می‌شود و ممکن است در اجرای قانون افرادی هم سلیقه‌ای رفتار کنند که مورد تأیید هیچکس نیست.

وی با بیان اینکه نباید خطاهای فردی به گونه‌ای انعکاس داده شود که تمام کارهای خوب نیروی انتظامی و گشت ارشاد نادیده گرفته شود، افزود: این بی‌انصافی است که خطای یک نفر را به کل مجموعه تعمیم دهیم. گاه استثنائات سلیقه‌ای در روند اجرای قانون پیش می‌آید که موضع مجریان کار نیست.

معاون اجرایی رئیس جمهور با تأکید براینکه مردم در مهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر نشان دادند که با یکدیگر همراز و همراه هستند، گفت: این پروژه‌ها با هدف گسست جامعه ایران در جای دیگری برنامه ریزی می‌شود و باید همگی مردم و مسئولان مراقب خط رسانه‌ای بدخواهان باشند.

مرتضوی خاطرنشان کرد: دشمن در آن سوی مرزها دنبال ممیزی کردن جامعه اسلامی ایران است و باید این را هم بدانند که این مردم مانند همیشه آنها را ناکام خواهند گذاشت.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار