کد خبر: ۴۳۸۵۲
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۳
سیل ۱۰ خودرو و تعدادی احشام را با خود برد و خسارت سنگینی نیز به راه، برق، آب و مخابرات نیز وارد کرده است.

فوت یک نفر در سیل رودهن تهران

به نقل از مهر؛ فرماندار دماوند از فوت یک نفر در سیل رودهن خبر داد و گفت: طی وقوع این سیل ۱۰ خودرو و تعدادی احشام سیل گیر شدند.

رضا طاهر خانی بعد از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران از فوت یک نفر در سیل رودهن خبر داد و اظهار داشت: طی وقوع این سیل ۱۰ خودرو و تعدادی احشام سیل گیر شد.

طاهرخانی در تشریح جزئیات فوت یک شهروند رودهنی گفت: طی سیل بامداد امروز در اسکاره یک آقای ۶۵ ساله هنگام جابه جایی ماشین گرفتار سیل شد و جان باخت.

فرماندار شهرستان دماوند بیان داشت: متأسفانه در پی بارش باران شب گذشته شاهد وقوع سیل در سه روستای آردینه، جورد و وسکاره بودیم که اعضای ستاد بحران شهرستان از ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد پای کار هستند.

طاهرخانی با بیان اینکه در سیل بامداد امروز بخش رودهن، یک فرد میانسال نیز مفقود شده بود، دقایقی پیش توسط تیم عملیاتی ستاد بحران شهرستان، جسد وی کشف شد؛ این فرد میانسال از اهالی روستای وسکاره بوده است.

وی ادامه داد: هم اکنون پس از تلاش چندین ساعته اعضای ستاد مدیریت بحران راه ارتباطی سه روستا باز شده است ولی سیل ۱۰ خودرو و تعدادی احشام را با خود برد و خسارت سنگینی نیز به راه، برق، آب و مخابرات نیز وارد کرده است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار