کد خبر: ۴۳۸۷۴
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸
تا این لحظه ۱۰ نفر جان خود را از دست دادند و حدود ۱۶ نفر مفقود هستند و مصدومین بالای ۱۰ نفر بودند که ۲ نفر بستری هستند و باقی افراد ترخیص شدند.

استاندار تهران: افزایش جانباختگان سیلاب فیروزکوه به ۱۰ نفر

به نقل از باشگاه خبرنگاران، منصوری گفت: در روستای مرزداران شهرستان فیروزکوه تا این لحظه ۱۰ نفر جان خود را از دست دادند و حدود ۱۶ نفر مفقود هستند

استاندار تهران گفت: بعد از ظهر روز گذشته سیل دامنه جنوبی البرز و شهرستان‌هایی مثل فیروزکوه را درگیر کرد و شدت تخریب در شهرستان‌های استان تهران مختلف است، اما فیروزکوه به دلیل رانش کوه بیشترین خسارت را داشته است.

منصوری ادامه داد: متاسفانه کوه در این منطقه حرکت کرده و در روستای مرزداران شهرستان فیروزکوه تا این لحظه ۱۰ نفر جان خود را از دست دادند و حدود ۱۶ نفر مفقود هستند و مصدومین بالای ۱۰ نفر بودند که ۲ نفر بستری هستند و باقی افراد ترخیص شدند.

وی افزود: شب گذشته اهالی را از طریق مسیر ریلی از منطقه خارج کردیم و اکنون شناسایی مفقودین در نقاط مختلف در حال انجام است.

استاندار تهران در ادامه گفت: بعد از ظهر امروز احتمال سیل در نوار شمالی تهران و دامنه جنوبی البرز وجود دارد و خواهش ما از مردم این است که مراقبت‌های لازم انجام شود، متاسفانه علیرغم اعلام چند روزه هشدار‌ها امروز همچنان گردشگران در مناطق حادثه خیز فیروزکوه حضور داشتند.

انتهای پیام
برچسب ها: فیروزکوه ، سیل
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار