کد خبر: ۴۳۹۳۶
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۳
برنامه این است که ٣٠٠ هزار نفر از طریق راه‌آهن، ۶٠ هزار نفر از طریق هواپیما و مابقی از طریق حمل و نقل جاده‌ای در ایام اربعین عازم عتبات عالیات شوند.

وزیر راه: پیش‌بینی سفر ۵ میلیون ایرانی در ایام اربعین

 به نقل از ایلنا، وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پیش‌بینی این است که ۵ میلیون مسافر در ایام اربعین حضور داشته باشند و باید خدمات ویژه به زائران کربلا ارایه شود.

 وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پیش‌بینی این است که ۵ میلیون مسافر در ایام اربعین حضور داشته باشند و باید خدمات ویژه به زائران کربلا ارایه شود.

رستم قاسمی در مراسم پایان پروازهای حج با بیان اینکه از سه ماه گذشته ستاد سفرهای اربعین در وزارت راه و شهرسازی تشکیل شده است، اظهار داشت: برگزاری سفرهای اربعین کار بسیار بزرگی است و در حال آماده‌سازی امکانات برای حضور و شرکت ۵ میلیون نفر در سفرهای اربعین هستیم.

وی ادامه داد : پیش بینی این است که ۵ میلیون مسافر در ایام اربعین حضور داشته باشند و باید خدمات ویژه به زائران کربلا ارایه شود.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به سهم هر یک از مُد حمل و نقلی در انجام سفرهای اربعین گفت: برنامه این است که ٣٠٠ هزار نفر از طریق راه‌آهن، ۶٠ هزار نفر از طریق هواپیما و مابقی از طریق حمل و نقل جاده‌ای در ایام اربعین عازم عتبات عالیات شوند.

انتهای پیام
برچسب ها: وزیر راه ، ایران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار