کد خبر: ۴۳۹۵۰
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵
یک دستگاه آنتن تلفن همراه سیار نیز از کرمان به سمت شهر دهج ارسال شده است.

کرمان/ دستور تخلیه شهر دَهَج شهربابک لغو شد

به نقل از ایرنا؛ فرماندار شهربابک با اشاره به توقف بارش باران در شهر دهج و نیز تمهید چند نقطه در این شهر برای اسکان اضطراری گفت: دستور تخلیه این شهر لغو شد.

غلامرضا نویدی افزود: چند نقطه امن برای اسکان اهالی دهج در این شهر آماده شده و امکانات مورد نیاز مردم نیز در حال تهیه است.

وی با اشاره به شکستن سدی در کنار شهر دهج تصریح کرد: تخریب جزیی به منظور تخلیه آرام آب این سد طی روز گذشته انجام شده بود.

فرماندار شهربابک بیان کرد: اکنون در حال تقویت سد بالادست دهج هستیم که با توجه به توقف بارش ها پیش بینی می شود مشکلی شهر را تهدید نکند.

وی ادامه داد: در صورت ادامه دار نبودن بارش ها هیچ مشکلی شهر دهج را تهدید نمی کند و هم اکنون اوضاع شهر تحت کنترل است.

به گزارش ایرنا بعدازظهر امروز دستور تخلیه شهر دهج با توجه به احتمال شکسته شدن سد بالادست این شهر صادر شده بود.

همچنین برخی منابع در فضای مجازی از شکسته شدن سد بالادست شهر دهج خبر داده بودند که مدیران محلی می‌گویند سدی که دچار تخریب جزیی برای هدایت آب آن شده سدی در جوار شهر است.

فرماندار شهربابک همچنین از باز شدن راه ارتباطی شهر دهج به شهربابک خبر داد و اظهار داشت: یک دستگاه آنتن تلفن همراه سیار نیز از کرمان به سمت شهر دهج ارسال شده است.

وی به ارسال یک کامیون پتو و وسایل مورد نیاز اهالی مناطق سی لزده دهج نیز اشاره و تصریح کرد: اینک امور مربوط به مدیریت بحران در حال انجام است و مشکلی عمیقی گزارش نشده است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار