کد خبر: ۴۴۸۱۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰
چند هفته پیش در مصاحبه ای با نشریه آلمانی استرن اعلام کرده بود که پس از سالها زندگی مخفیانه اکنون زندگی وی به حالت نسبتاً عادی برگشته است.

رشدی در حسرت بازگشت زندگی به روال عادی بود

به نقل از مهر؛ نویسنده مرتد کتاب موهن آیات شیطانی قصد داشت بعد از سالها زندگی مخفیانه به واسطه اهانت به مسلمانان، زندگی عادی را از سر بگیرد.

نویسنده مرتد کتاب موهن آیات شیطانی، پیش از حادثه روز گذشته در نیویورک، در مصاحبه ای از بازگشت زندگی خود به روال عادی سخن گفته بود.

«سلمان رشدی» که روز گذشته در جریان سخنرانی در نیویورک آمریکا هدف حمله با چاقو قرار گرفت، چند هفته پیش در مصاحبه ای با نشریه آلمانی استرن اعلام کرده بود که پس از سالها زندگی مخفیانه اکنون زندگی وی به حالت نسبتاً عادی برگشته است.

این نویسنده مرتد، که در کتاب آیات شیطانی اعتقادات میلیون ها مسلمان را مورد اهانت قرار داد، در مصاحبه مذکور ابراز خوش بینی کرده بود که فتوای امام خمینی (ره) در خصوص ارتداد وی مربوط به سالها پیش بوده است و بنا براین می تواند به زندگی عادی بازگردد.

این مصاحبه قرار بود ۱۸ اوت در مجله استرن منتشر شود، اما این مجله آلمانی مجبور شد آن را امروز شنبه، یک روز پس از حمله به رشدی منتشر کند. تحریریه این مجله آلمانی اعلام کرد که این مصاحبه حدود دو هفته پیش انجام شده است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار