کد خبر: ۴۶۶۴۲
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۸
اسکوچیچ در پی این اتفاقات پیش دستی کرد و عنوان «سرمربی تیم ملی ایران» را از صفحه مجازی خود در اینستاگرام پاک کرد تا دلخوری خود را از وقایع اخیر نشان دهد.

اسکوچیچ ناراحت شد و کادرفنی را تعطیل کرد!

 به نقل از ایسنا، سرمربی کروات تیم ملی ایران در پی انتشار اخباری درباره تمایل فدراسیون فوتبال به روی کار آمدن کارلوس کی‌روش، امور مربوط به تیم ملی ایران را رها کرد.

دراگان اسکوچیچ، سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران بعد از اتفاقات اخیر مبنی بر احتمال تغییر سرمربی تیم ملی ایران، دستور تعطیلی کادرفنی تیم ملی را صادر کرد!

بعد اظهارات امروز مهدی تاج، مبنی بر نگاه مثبت به مذاکره با کارلوس کی‌روش و شایعات مختلف پیرامون موافقت هیات‌رییسه برای مذاکره با سرمربی پرتغالی سابق تیم ملی، اسکوچیچ به همکارانش دستور داد آنالیز بازی‌های ملی‌پوشان را متوقف کنند.

حمید استیلی، سرپرست تیم ملی که مطلبی را در اختیار رسانه‌ها قرار داده، درباره اتفاق اخیر گفت: من تا ظهر با آقای اسکوچیچ بودم و وقتی شما مربی دارید و این تصمیمات را می‌گیرید؛ اصلا حرفه‌ای نیست. اسکوچیچ کنارم بودم و ایشان را دیدم و اصلا جوانمردانه نیست.

استیلی در ادامه با گلایه از اقدامات فدراسیون فوتبال، با اعلام اینکه اسکوچیچ از ماجرای کنونی با خبر شده است گفت: امروز ایشان کار را تعطیل کرد! کمک‌های ایشان کار آنالیز را دنبال می‌کردند اما کار تعطیل شد.

همچنین اسکوچیچ در پی این اتفاقات پیش دستی کرد و عنوان «سرمربی تیم ملی ایران» را از صفحه مجازی خود در اینستاگرام پاک کرد تا دلخوری خود را از وقایع اخیر نشان دهد.

انتهای پیام
برچسب ها: اسکوچیچ
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار