کد خبر: ۴۶۶۷۱
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱
معاون اجرایی رئیس جمهور:
این دور با تفاوت هایی نسبت به دور اول انجام می شود از جمله نظارت شخص رئیس جمهور بر تحقق وعده‌ها، دستورات و مصوبات سفرهای استانی.

دور دوم سفرهای استانی از اواسط مهر آغاز می شود

 به نقل از ایسنا، معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه دور دوم سفرهای استانی از اواسط مهر آغاز می شود، گفت: در یک برنامه زمان بندی تا پایان سال تمام تعهدات سفرهای استانی از محل منابع عمومی پرداخت می‌شود.

سید صولت مرتضوی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت درباره زمان آغاز دور دوم سفرهای استانی دولت، اظهارکرد: جمع بندی از سفرهای دور اول انجام شد و من این گزارش را به دولت ارائه می دهم. با تخصیصی که اخیرا از سوی سازمان برنامه و بودجه داده شده است، 61 درصد از تعهدات دولت درباره مصوبات سفرهای استانی از محل منابع عمومی تا پایان شهریور پرداخت می شود. همچنین در یک برنامه زمان بندی تا پایان سال تمام تعهدات از محل منابع عمومی پرداخت می شود.

وی ادامه داد: از اواسط مهر دور دوم سفرهای استانی آغاز می شود، ولی هنوز مشخص نشده که از کدام استان این سفرها مقصد اول خواهد بود. البته این دور با تفاوت هایی نسبت به دور اول انجام می شود از جمله نظارت شخص رئیس جمهور بر تحقق وعده‌ها، دستورات و مصوبات سفرهای استانی. از سویی دولت در ساخت مسکن و اشتغال هدفگذاری کرده است و در دور دوم به این دو موضوع توجه ویژه می‌شود. البته به طرح‌هایی که به تزریق منابع نیاز دارند، توجه بیشتری می شود.

مرتضوی در پایان یادآور شد: در دور دوم سفرها تلاش بیشتری در خصوص طرح های ریلی، آزادراه ها و بزرگراه ها و راه های شریانی، تامین منابع آب و تکمیل سدها انجام می شود.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار