کد خبر: ۴۶۸۹۴
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۲
کشتی قهرمانی جهان- صربستان؛
رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ظهر امروز و با برگزاری مسابقات اوزان ۵۵، ۷۲، ۷۷ و ۸۷ کیلوگرم در شهر بلگراد صربستان پیگیری شد که شاگردان محمد بنا نتایج ضعیفی را در روز نخست کسب کردند.

حذف سه فرنگی‌کار ایران در روز نخست

به نقل از مهر؛ در پایان رقابتهای چهار وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی جهان در صربستان سه ملی‌پوش ایران حذف شدند و یک نماینده به گروه بازنده‌ها رفت.

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ظهر امروز و با برگزاری مسابقات اوزان ۵۵، ۷۲، ۷۷ و ۸۷ کیلوگرم در شهر بلگراد صربستان پیگیری شد که شاگردان محمد بنا نتایج ضعیفی را در روز نخست کسب کردند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا دادمرز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۵ از سد اکرم اوزترک از ترکیه گذشت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل امانگالی بکبولاتوف دارنده مدال نقره آسیا از قزاقستان با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر قزاقستانی در مرحله نیمه نهایی، دادمرز از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۷۲ کیلوگرم محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۳ مقابل ابراهیم غانم از فرانسه مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۷۷ کیلوگرم محمدعلی گرایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۵ بر ۴ آنتونیو کامنیاسیویچ از کرواسی را از پیش رو برداشت. وی دور سوم با نتیجه ۶ بر ۱ مغلوب کیم هیون وو قهرمان جهان و المپیک از کره جنوبی شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۸۷ کیلوگرم ناصر علیزاده در دور اول با نتیجه ۶ بر ۵ میرکو مینگوزی از ایتالیا را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه ۵ بر ۳ آتابک عزیزبیکوف از قرقیزستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۲ بر ۱ مغلوب تورپال بیسلطانوف قهرمان اروپا از دانمارک شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، وی نیز به گروه بازنده‌ها رفت. علیزاده در این گروه مقابل بارتلمی تشوشا از کنوگو قرار می‌گیرد و در صورت پیروزی در این حریف، فرداشب برای کسب مدال برنز به مصاف علی چنگیز از ترکیه خواهد رفت.

مسابقات شانس مجدد (گروه بازنده‌ها) ظهر فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار