کد خبر: ۴۶۹۱۳
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۹
محمد فرخ زاده، جانشین استاندار فارس در ستاد اربعین استان فارس:
به دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت و گرمای هوا احتمال وجود خطر برای زائران عزیز وجود دارد از همه دستگاه ها خواست فعلا تا عادی شدن وضعیت از اعزام زائرین جلوگیری نمایند.

تا اطلاع ثانوی از اعزام زائرین خودداری شود

 جانشین استاندار فارس در ستاد اربعین استان تاکید کرد: زائرین عزیز تا اطلاع ثانوی از حرکت به سمت مرزهای عراق خودداری کنند.

 محمد فرخ زاده عنوان کرد: براساس اعلام معاون محترم وزیر کشور و هماهنگی با استان خوزستان و همکاران مستقر در مرز شلمچه و چذابه تا اطلاع ثانوی از اعزام زائرین عزیز و علاقمند به سفر اربعین خودداری شود.

معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس از همه دستگاه های مربوطه خواست تا اطلاع بعدی از اعزام زائرین اربعین به مرزها جلوگیری نمایند.

وی با بیان اینکه با وجود آمادگی کامل پایانه های مرزی، به دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت و گرمای هوا احتمال وجود خطر برای زائران عزیز وجود دارد از همه دستگاه ها خواست فعلا تا عادی شدن وضعیت از اعزام زائرین جلوگیری نمایند.

فرخ زاده همچنین خاطرنشان کرد با بررسی شرایط در صورت مساعد بودن فضا مجددا روند اعزام زائرین با دستور وزارت کشور آغاز خواهد شد.

گفتنی است طبق اعلام ستاد مرکزی اربعین تا اطلاع ثانوی گذرنامه موقت نیز صادر نمی‌شود و به دلیل بسته بودن سامانه مردم فعلا به اداره گذرنامه مراجعه ننمایند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار