کد خبر: ۴۶۹۴۵
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳
دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس:
بی شک استان در سایه توجه به قرآن در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، امنیتی، اجتماعی و تمامی عرصه ها بیمه خواهد شد.

حضور مدیران در نماز جماعت ادارات پررنگ تر شود

 استاندار فارس: مساجد و نمازخانه‌های ادارات از نظر سخت افزاری مورد رسیدگی و ساماندهی قرار گیرد؛ و حضور مدیران در نماز جماعت ادارات پررنگ تر شود.

دکتر محمد هادی ایمانیه در آیین رونمایی از پوستر جشنواره های قرآنی شیراز عنوان کرد: بی شک استان در سایه توجه به قرآن در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، امنیتی، اجتماعی و تمامی عرصه ها بیمه خواهد شد.

وی، با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر قله بودن فارس گفت: برای رسیدن به آن قله بایست اصل را بر این بگذاریم که با توسل به ائمه اطهار پیش برویم.

استاندار فارس افزود: استان فارس، استانی فرهنگی، دینی و اعتقادی است و بسیاری از بزرگان دینی و ادبی کشور و جهان متعلق به این دیار هستند.

دکتر ایمانیه در ادامه بیان کرد: امروز نیز شخصیتی مانند حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی جزو مراجع تقلید شیعه هستند که تسلط ایشان بر روی تفسیر قرآن آن‌قدر زیاد می باشد که تفسیر نمونه ایشان در عالم اسلام و شیعه مشهور است.

نماینده عالی دولت در استان فارس در خصوص برگزاری دوره‌های روخوانی در ادارات گفت: تجربه خوبی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز انجام شده که پانزده هزار کارمند این مجموعه آموزش دیده اند که اتفاق مبارکی است و امیدواریم الگویی باشد برای کل استان در زمینه ی ترویج فرهنگ قرآنی.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار