کد خبر: ۴۷۰۷۶
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۱
سخنگوی قوه قضائیه:
این روند با تحقق حد نگاری ادامه پیدا می‌کند و این روند مالکیت جمهوری اسلامی ایران نشان داده است.

سند‌ جزایر تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی به نام  ایران صادر شده است

 به نقل از ایلنا، سخنگوی قوه قضائیه گفت: تحریم‌های جدید برگ افتخاری برای وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان(عج) است. این اقدام تنفس مصنوعی آمریکایی‌ها به گروهک‌های تروریستی است که بتوانند توانشان را بازیابی کنند که البته ناکام خواهد بود. ما انتظار داریم دستگاه سیاست خارجی و دیپلماسی در مقابل این نکاتی که مطرح شده است، به صورت قاطع و زیبنده بایستد.

 مسعود ستایشی در نهمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه با اشاره اربعین حسینی گفت: این ایام پر فضلیت را گرامی می‌داریم و ایام عزاداری در این دهه که مصادف با رحلت پیامبر اکرم(ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع) است را خدمت ملت ایران تسلیت می‌گویم.

سخنگوی قوه قضائیه ادامه داد: بزرگداشت اربعین حسینی بزرگداشت پیام حسینی در کربلا و مقابله با تحریفات عاشورا است. شور و اشتیاق مردم برای حضور در کشور عراق و شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین با تأسی از مکتب حسینی است.

وی تاکید کرد: خون حسین علیه السلام برای آگاهی و بیداری روی زمین ریخته شده است. در اینجا جا دارد از میزبانی و مهمان‌نوازی گرم برادران و خواهران عراقی صمیمانه تشکر کنیم و مراتب امتنان خویش را برای برقراری امنیت زائرین اربعین حسینی اعلام می‌داریم.

ستایشی گفت: همکاران محترم دستگاه قضایی در مرزها حضور دارند که در صورت مشکل به صورت صریح و قاطع دستورات قضایی را انجام دهند.

وی با اشاره به گزارشگر ویژه در خصوص تحریم‌ها علیه ایران بیان کرد: در طول سالیان گذشته همواره ایران قربانی تروریسم بوده است حال چه سایبری و یا به انواع دیگر.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: حملات سایبری زیرساخت‌های ایران را هدف گرفتند که ممکن است برای مردم مشکلاتی ایجاد کند، حال آمریکایی‌ها از این روش استفاده می‌کنند ولی بدانند که محکوم است. در خصوص آنچه که درباره آلبانی صورت گرفته است باید بگویم روش آمریکایی‌ها همین است که با شلوغ‌کاری رسانه‌ای کاری کنند اما باید بدانند که دست‌شان رو شده است.

وی ادامه داد: تحریم‌های جدید برگ افتخار وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان است. این اقدام تنفس مصنوعی آمریکایی‌ها به گروهک‌های تروریستی است که بتوانند توانشان را بازیابی کنند که البته ناکام خواهد بود. ما انتظار داریم دستگاه سیاست خارجی و دیپلماسی در مقابل این نکاتی که مطرح شده است، به صورت قاطع و زیبنده بایستد.

ستایشی درباره حق حاکمیت ایران بر جزایر سه‌گانه گفت: نکته‌ای که قابل ذکر است اقدامات سازمان ثبت اسناد و املاک رسمی کشور است که راستای ثبت این جزایر انجام داده است و آن هم صدور اسناد مالکیت جزایر تنب بزرگ، کوچک و ابوموسی به نام دولت جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: سند‌ جزایر تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی به نام دولت جمهوری اسلامی ایران صادر شده است و با این اقدامات موثر به منصه ظهور رسیده است.

سخنگوی دستگاه قضا بیان کرد: این روند با تحقق حد نگاری ادامه پیدا می‌کند و این روند مالکیت جمهوری اسلامی ایران نشان داده است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار