کد خبر: ۴۷۱۲۵
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۲
وزیر کشور:
تاکنون افزون بر سه میلیون خروجی و یک میلیون و ۵۰۰ هزار ورودی داشتیم و در مجموع بیش از چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تردد در مرزهای کشور با کشور عراق به ثبت رسیده است.

بازگشت یک میلیون و ۵۰۰ هزار زائر به کشور

 به نقل از ایرنا - وزیر کشور با اشاره به اینکه تاکنون یک میلیون و ۵۰۰ هزار زائر به کشور بازگشته اند، اعلام کرد: هم اکنون تردد در همه مرزهای شش گانه با کشور عراق روان است و زوار به راحتی می توانند بدون هیچ مشکلی به عتبات عالیات مشرف شوند.

 احمد وحیدی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از پایانه مرز مهران اظهار داشت: خدمات و پذیرایی در مرزها بسیار خوب است و مواکب با تمامی ظرفیت در خدمت رسانی به زوار هستند.

وی افزود: تردد در تمامی مرزهای شش گانه با عراق روان و سهل است و برای عزیزانی که می توانند به عتبات عالیات مشرف شوند فرصت بسیار مناسبی است.

وزیر کشور ادامه داد: هیچ مشکلی در پایانه های مرزی به کشور عراق نداریم و هر کسی می خواهد به عتبات عالیات برود می تواند از مرزهای وارد تعیین شده وارد کشور عراق شود.

وحیدی تاکید کرد: تاکنون افزون بر سه میلیون خروجی و یک میلیون و ۵۰۰ هزار ورودی داشتیم و در مجموع بیش از چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تردد در مرزهای کشور با کشور عراق به ثبت رسیده است.

وی در خصوص مشکل اتباع افغانی و پاکستانی در مرز شلمچه که قصد ورود به کشور عراق را داشتند، گفت : مشکل این اتباع با هماهنگی مرزبانی و دولت عراق حل شده و می توانند بدون هیچ مشکلی به عتبات عالیات مشرف شوند.

گفتنی است احمد وحیدی طی یک هفته اخیر برای سومین بار وارد مهران شده و در پایانه مرزی مهران بصورت چهره به چهره و در یک فضای صمیمی با زوار دیدار و گفت و گو کرد.

انتهای پیام
برچسب ها: وزیر کشور ، عراق
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار