کد خبر: ۴۷۲۸۰
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸
بارها با جواد نکونام در خصوص حضور در تیم ملی صحبت داشته است اما او تمایلی به ترک فولاد ندارد و علاقه مند است کار خود را در همین باشگاه ادامه دهد

کی‌روش فقط نکونام را می‌خواهد

به نقل از ایرنا؛ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت که به جز جواد نکونام به گزینه ایرانی دیگری به عنوان دستیار فکر نمی‌کند.

 بازگشت مهدی تاج به فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش یک بار دیگر به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد. در ادامه رئیس فدراسیون فوتبال از برنامه‌ریزی خود برای آینده تیم ملی رونمایی کرد و گفت که قرار است جواد نکونام به عنوان دستیار کی‌روش در کادرفنی تیم ملی حضور پیدا کند.

اما مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان عنوان کرد نکونام حاضر به پذیرش پیشنهاد فدراسیون فوتبال نشده است.

وی در این خصوص گفت: بارها با جواد نکونام در خصوص حضور در تیم ملی صحبت داشته است اما او تمایلی به ترک فولاد ندارد و علاقه مند است کار خود را در همین باشگاه ادامه دهد.

با این حال امروز (پنجشنبه) کی‌روش در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران به حضور نکونام در کادرفنی تیم ملی تاکید کرد و عنوان کرد نکونام تنها گزینه وی برای حضور در کادرفنی تیم ملی است.

باید دید در نهایت چه اتفاقی در این خصوص رخ می‌دهد و نکونام حاضر به پذیرش پیشنهاد کی‌روش برای حضور در کادرفنی تیم ملی می‌شود یا خیر.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار