کد خبر: ۴۷۴۴۱
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۱
قاسم‌پور بعد از کسب مدال طلا:
قاسم‌پور سال گذشته در نیمه نهایی پیکارهای جهانی ۲۰۲۱ نروژ مقابل این حریف قدرتمند آمریکایی به پیروزی رسیده بود.

مدال را مردم کشورم  تقدیم می‌کنم

به نقل از  ایرنا- «کامران قاسم‌پور» بعد از کسب مدال طلای وزن ۹۲ کیلوگرم پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی جهان گفت: مردم در این چند روز، منتظر کسب مدال طلا بودند و خیلی خوشحالم که این کار را انجام دادم و این مدال را به همه مردم کشورم تقدیم می‌کنم.

 وی اظهار کرد: این پیروزی را به تمامی هم‌وطنان و مردم کشورم تبریک می‌گویم که چند روزی منتظر کسب مدال طلا بودند. امیدوارم با این مدال دلشان را شاد کرد باشیم.

وی بیان کرد: این پیروزی اتفاقی نبود خدا را شکر توانستم نتیجه زحماتم را بگیرم و دل هم وطنان و خودم و کادر فنی و مربیان همه آنهایی خالصانه تلاش کردند، تشکر می‌کنم. کاکس کشتی‌گیر پرتوانی بود و با برنامه کشتی گرفت.

قاسم پور در خصوص آسیب دیدگی خود از ناحیه صورت گفت: این اتفاق در حین کشتی بود چرا که فشار بازی زیاد بود.

آزادکار جویباری تیم ملی در فینال جهانی یک‌بار دیگر به مصاف جی دن کاکس دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک از آمریکا رفت و با ارایه کشتی جسورانه توانست در همان وقت نخست با گرفتن یک خم و دوخم حریف خود، او را خاک کند و ۲ امتیاز شیرین کسب کند و در ادامه کاکس هر چه زد به در بسته زد و نتوانست از دستان پرقدرت قاسم‌پور عبور کند تا مبارزه حساس فینال وزن ۹۲ کیلوگرم با نتیجه ۲ بر صفر به سود آزادکار کشورمان به اتمام برسد تا او ضمن کسب نخستین طلای تیم ملی در پیکارهای جهانی، دومین طلای جهانی خود را نیز کسب کند.

قاسم‌پور سال گذشته در نیمه نهایی پیکارهای جهانی ۲۰۲۱ نروژ مقابل این حریف قدرتمند آمریکایی به پیروزی رسیده بود.

انتهای پیام
برچسب ها: قاسم پور ، کشتی ، مدال ، طلا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار