کد خبر: ۴۷۵۴۷
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸
 سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز:
این مهم می‌تواند راهکار موثری برای حل مشکل خانه‌دار شدن مردم به ویژه قشر جوان جامعه باشد که عمدتا افراد نیازمند و واجد شرایط جامعه را در بر می‌گیرد.

نهضت ملی مسکن، مهمترین اقدامات دولت سیزدهم به صورت جدی دنبال می شود

 سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با بیان اینکه اجرای طرح نهضت ملی مسکن در البرز به جد پیگیری می شود، گفت: در طرح نهضت ملی مسکن استان بیش از 1400 هکتار زمین با ظرفیت ساخت حدود 98 هزار واحد مسکونی اختصاص داده شده است که به عنوان یکی از مهمترین اقدامات دولت سیزدهم به صورت جدی دنبال می شود.

 احمد افضلی با بیان این مطلب در جلسه طرح نهضت ملی مسکن که با حضور فانی مدیر کل دفتر فنی استانداری، مدیرکل راه و شهرسازی و سایر مدیران ارشد و کارشناسان مرتبط با موضوع در سالن جلسات حوزه عمران برگزار شد، اظهار داشت: در اجرای طرح نهضت ملی مسکن یکی از اولویت های مهم دولت، ساخت واحدهای مسکونی بر اساس اصول مهندسی و طراحی مناسب است تا ساختمانی ایمن، مقرون به صرفه و اقتصادی که تمام پارامترهای ایمنی در آن لحاظ شده باشد، به متقاضیان واگذار شود.

وی افزود: این مهم می‌تواند راهکار موثری برای حل مشکل خانه‌دار شدن مردم به ویژه قشر جوان جامعه باشد که عمدتا افراد نیازمند و واجد شرایط جامعه را در بر می‌گیرد.

گفتنی است در ابتدای این نشست، گزارشی از سوی دستگاه های مختلف پیرامون اقدامات انجام شده در اجرای طرح نهضت ملی مسکن ارائه شد. در این راستا افضلی تاکید کرد: ضرورت دارد بر اساس مصوبه شورای عالی شهرسازی و تاکیدات ریاست محترم‌ جمهوری گزارش اقدامات انجام شده بصورت جامع و کامل تهیه و تدوین شود.

انتهای پیام
برچسب ها: استانداری ، البرز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار