کد خبر: ۴۷۶۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷
کسب جایگاه های بین المللی و نیز سایر موارد خبر داد و اعلام نمود که این وزارت به عنوان یک پایگاه در کنار کمیته ملی پارالمپیک حضور دارد.

نشست کمیسیون زنان کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد

به نقل از ایرنا؛ نشست کمیسیون بانوان کمیته ملی پارالمپیک با حضور معاون توسعه ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

سیما لیموچی، نایب رئیس بانوان کمیته ملی پارالمپیک با اعلام این خبر گفت: این نشست در محل کمیته ملی پارالمپیک و با حضور اعضای کمیسیون و نیز نواب رئیس بانوان فدراسیون‌های جانبازان و معلولین، نابینایان و کم‌بینایان، تکواندو، تنیس، ترای‌اتلون، قایقرانی، تنیس روی‌میز، تیراندازی با کمان و نیز دبیر اجرایی کمیته ملی‌پارالمپیک برگزار شد.

وی افزود: در این نشست گزارشی از اقدامات انجام شده در بخش ورزش پارالمپیک بانوان فدراسیون‌های همکار با کمیته ملی‌پارالمپیک ارائه شد و نواب رئیس بانوان این فدراسیون ها در خصوص موانع موجود در بحث توسعه ورزش بانوان صحبت کردند و پیشنهادات خود را نیز مطرح ساختند. همچنین در خصوص برگزاری برنامه های گرامیداشت هفته پارالمپیک و اقدامات مورد نظر فدراسیون‌ها برای این ایام نیز تبادل نظر صورت گرفت.

نایب رئیس بانوان کمیته ملی پارالمپیک خاطر نشان کرد: مریم کاظمی پور نیز در این نشست حضور داشتند و از حمایت وزارت ورزش و جوانان در بحث استعدادیابی ورزش بانوان، کسب جایگاه های بین المللی و نیز سایر موارد خبر داد و اعلام نمود که این وزارت به عنوان یک پایگاه در کنار کمیته ملی پارالمپیک حضور دارد.

لیموچی افزود: از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست، ارائه پیشنهاد به هیات اجرایی کمیته ملی پارالمپیک برای تعیین شاخص و معیار برای شناسایی بانوان مستعد دریافت جایگاه های بین المللی بود که مقرر شد افرادی که دارای این ظرفیت هستند حمایت شوند و پس ازآن که موفق به کسب این جایگاه های شدند نیز این حمایت ها تداوم داشته باشد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار