کد خبر: ۴۷۶۴۷
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵
تمامی این امور با هدف کسب رضایتمندی مردم و توسعه همه جانبه استان دنبال می شوند.

دیدار  استاندار البرز چهره به چهره با مردم استان

  نماینده عالی دولت در استان البرز در سه شنبه مردمی این هفته با 64 تن از مردم شریف استان دیدار و گفتگو کرد.

 مجتبی عبداللهی سه شنبه این هفته نیز طبق روال هر هفته در دیدار چهره به چهره با مردم استان پس از استماع دغدغه ها و موضوعات آنها، دستور لازم را برای حل موانع صادر کرد.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از مشکلات و مطالبات با سعه صدر و اشراف مدیران به قوانین قابل حل است و باید با دید مثبت مورد بررسی قرار گیرند.

عبداللهی ادامه داد: برخی مسائل در چارچوب قانون قابل حل نیستند بنابراین باید مردم را اقناع کرده و آنها را به سمت مسیر درست راهنمایی کنیم.

وی گفت: اکنون شهرک های صنعتی استان به تعداد بالایی نیروی کار نیاز دارند و به طبع متقاضیان اشتغال را به واحدهای صنعتی و تولیدی معرفی می کنیم ولی باید رویکرد افراد نیز تغییر کند چراکه اشتغال در امور اداری و ستادی برای تمامی افراد، ممکن نیست.

استاندار البرز افزود: مراجعان فراوانی از موضوعات شهری و مشکلات این حوزه گلایه دارند، از شهرداران و شوراهای اسلامی شهر انتظار می رود که دیدارهای بیشتری را با مردم داشته باشند و آنها را از برنامه های خود آگاه کنند.

 وی گفت: در خصوص تسهیلات و معرفی افراد کم بضاعت به مراجع مربوطه نیز مراجعان قابل توجهی داریم که البته همراهی خوبی از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان را شاهد هستیم.

عبداللهی افزود: قرارگاه های تخصصی مانند اجتماعی، اشتغال، مسکن و... با هدف اقدام عاجل در جهت رسیدگی به دغدغه های مردم راه اندازی شده اند که در یک مدت منطقی به نتایج خوبی خواهیم رسید.

وی گفت: با راه اندازی قرارگاه اجتماعی، تاکنون دستاوردهای ملموسی در 66 محله کم برخوردار استان رقم خورده که به طور حتم تداوم و استمرار خواهد داشت.

استاندار البرز افزود: تمامی این امور با هدف کسب رضایتمندی مردم و توسعه همه جانبه استان دنبال می شوند.

 

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار