کد خبر: ۴۷۶۸۹
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۴
 مجتبی عبداللهی، نماینده عالی دولت در استان البرز:
این موسسه کم نظیر در خاورمیانه، حدود ۱۰۰ سال در حوزه تحقیقات و تولیدات بیولوژیک قدمت دارد.

واکسن‌های موسسه رازی در اثرگذاری همواره نتیجه بخش و مطمئن بوده اند

نماینده عالی دولت در استان البرز ضمن قدردانی از محققان موسسه رازی، گفت: واکسن هایی که در این موسسه کهن تولید می شوند با کمترین تردید در اثرگذاری همراه هستند و همواره نتیجه بخش و مطمئن بوده اند.

 مجتبی عبداللهی در بازدید از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی که روز سه شنبه صورت گرفت، ضمن تسلیت ایام عزاداری ماه صفر، افزود: این موسسه کم نظیر در خاورمیانه، حدود ۱۰۰ سال در حوزه تحقیقات و تولیدات بیولوژیک قدمت دارد.

وی ادامه داد: این مجموعه فاخر تاثیر بسزایی در کیفیت زندگی و سلامت نسل های مختلف داشته که همواره در دنیا شاخص و برجسته دیده شده است.

عبداللهی گفت: نام موسسه رازی و محققان دلسوز و متخصص این مجموعه از گذشته تاکنون با تلاش های خود تداعی گر امید و سلامتی بوده اند.

وی افزود: امید است که موسسه با گسترش فعالیت های خود، بیش از این بتواند محرک و پشتیبان تیم های علمی و تحقیقاتی کشور باشد و نخبگان را برای رقم زدن دستاوردهای جدید، پرورش دهد.

استاندار البرز گفت: انتظار می رود رازی با توجه به قدمت و توان ‌و تجربه ای که دارد، مسیر توسعه تحقیقات در زمینه های مختلف تولید واکسن را تسریع کند و به جایگاه حقیقی خود در دنیا دست یابد.

وی افزود: اکنون دغدغه های بسیاری در زمینه کنترل و ریشه کنی بسیاری از موضوعات در حوزه بیولوژیک وجود دارد که رازی می تواند در آن ورود کرده و موثر باشد.

عبداللهی در پایان با قدردانی از محققان موسسه رازی، گفت: واکسن هایی که در این موسسه کهن تولید می شوند با کمترین تردید در اثرگذاری همراه هستند و همواره نتیجه بخش و مطمئن بوده اند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار