کد خبر: ۴۷۷۱۹
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶
نماینده عالی دولت در استان البرز:
وی ادامه داد: دوران دفاع مقدس سرشار از جانفشانی ها و لحظات معنوی پایدار و ابدی بوده که پیشکسوتان این دوره بعنوان یادگاران دفاع مقدس، گواه زنده ای بر این مدعا هستند.

در ارتباطی مداوم، بدنبال حفظ آثار و برکات دوران دفاع مقدس باشیم

  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: اقشار مختلف مردم در جامعه بزرگ و ارزشمند ایران اسلامی، حافظ فرهنگ ایثار و شهادت در ابعاد گوناگون است چراکه توسعه و پیشرفت در سایه این فرهنگ غنی محقق می شود.

 مجتبی عبداللهی در حاشیه مراسم تجلیل و تکریم یک میلیون پیشکسوت دوران دفاع مقدس که روز چهارشنبه در سالن همایش های شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، افزود: ایثارگران، آزادگان و خانواده های شهدا همواره مورد احترام هستند.

وی ادامه داد: دوران دفاع مقدس سرشار از جانفشانی ها و لحظات معنوی پایدار و ابدی بوده که پیشکسوتان این دوره بعنوان یادگاران دفاع مقدس، گواه زنده ای بر این مدعا هستند.

عبداللهی گفت: ما بعنوان خدمتگزاران مردم و نظام باید از این ذخایر ارزشمند انقلاب اسلامی تجلیل کنیم و در ارتباطی مداوم، بدنبال حفظ آثار و برکات دوران دفاع مقدس باشیم.

وی افزود: یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و اهداف ارزشمند و متعالی این بزرگواران در دفاع از کیان مادی و معنوی ایران اسلامی، چراغی روشن در مسیر حفظ استقلال و آزادی کشور است.

استاندار البرز گفت: اقشار مختلف مردم در جامعه بزرگ و ارزشمند ایران اسلامی، حافظ فرهنگ ایثار و شهادت در ابعاد گوناگون است چراکه توسعه و پیشرفت در سایه این فرهنگ غنی محقق می شود.

وی افزود: شهدا و ایثارگران البرزی شاخص هستند و نقش بزرگی در پیروزی انقلاب اسلامی و مجاهدت های دوران دفاع مقدس ایفا کرده اند.

عبداللهی گفت: امید است بتوانیم راه ایثار و شهادت را تداوم بخشیم و خدمتگزاری صدیق برای مردم و نظام باشیم.

 

انتهای پیام
برچسب ها: دفاع مقدس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار