کد خبر: ۴۷۷۹۳
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵
تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته با مراجعه 3832 نفر حدود 18 درصد افزایش داشته است.

۲۴۵ کشته و ۴۵۸۶ زخمی تصادفات کرمانشاه فقط در ۵ ماه

به نقل از ایسنا؛ مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از فوت 245 نفر و مصدومیت 4586 نفر دیگر در تصادفات رانندگی پنج ماهه ابتدای امسال استان خبر داد.

دکتر سلیم خانی،از مراجعه 4586 نفر در پنج ماهه امسال با ادعای تصادف خبر داد و افزود: از این تعداد 3129 نفر مرد و 1457 نفر زن هستند.

وی افوزد: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته با مراجعه 3832 نفر حدود 18 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه تعداد فوتی های تصادفات استان را هم طی این مدت 245 نفر اعلام و تصریح کرد: از این تعداد 187 نفر مرد و 58 نفر زن بوده اند که متاسفانه این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته با 207 فوتی حدود 15 درصد افزایش داشته است.

خانی همچنین از مراجعه 7417 نفر با ادعای نزاع در پنج ماهه ابتدای سال خبر داد و افزود: از این تعداد 5220 نفر مرد و 2197 نفر زن بوده اند.

وی خاطرنشان کرد: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته با مراجعه 7908 نفر حدود شش درصد کاهش داشته است.

خانی آمار مصدومان حوادث کار استان در پنج ماهه ابتدای سال را نیز 260 نفر اعلام و تصریح کرد: 256 نفر از این افراد مرد هستند و این آمار نیز نسبت به سال گذشته یازده درصد افزایش داشته است.

وی افزود: طی این مدت همچنین 12 فوتی حوادث کار داشته ایم که خوشبختانه این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته با فوت 18 نفر حدود 33 درصد کاهش داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه تعداد قربانیان مسمومیت با گاز منوکسیدکربن را هم در استان طی این مدت شش نفر اعلام و تصریح کرد: از این تعداد یک نفر مرد و پنج نفر زن بوده اند و تعداد آنها نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو نفر کمتر شده است.

خانی غرق شده های استان را هم در پنج ماهه امسال دو نفر اعلام و تصریح کرد: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته با 9 غریق، هفت نفر کمتر شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه تعداد فوتی های سوختگی استان را هم در پنج ماهه ابتدای سال 26 نفر اعلام و تصریح کرد: از این تعداد 17 نفر مرد و 9 نفر زن بوده اند که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته با فوت 22 نفر، چهار نفر اضافه شده است.

خانی تعداد فوتی های برق گرفتگی استان را هم پنج نفر اعلام و تصریح کرد: از این تعداد چهار نفر مرد و یک نفر زن بوده اند.

این مسئول فوتی های مسمومیت با قرص برنچ را هم در استان 19 نفر اعلام و تصریح کرد: از این تعداد 15 نفر مرد و چهار نفر زن بوده اند که تعداد آنها نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک نفر کمتر شده است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار