کد خبر: ۴۷۸۰۶
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴
مردم نمازگزار در شهرهای مختلف سیرجان نیز امروز طی راهپیمایی اقدامات اخیر آشوبگرانه عده ای اغتشاشگر را در سطح این شهرستان و دیگر نقاط کشور محکوم کردند.

امام جمعه سیرجان: ملت ایران نیرنگ پشت اغتشاش‌ها را می‌شناسد

به نقل از ایرنا؛ امام جمعه سیرجان ضمن محکوم کردن حرکت های آشوبگرانه اخیر در کشور و این شهر گفت: ملت ما بخوبی نیرنگ های دشمنان که پشت پرده این اغتشاش ها قرار دارد را می شناسد.

حجت الاسلام سیدمحمود حسینی در خطبه های نمازجمعه این هفته سیرجان با اشاره به اقدامات مغرضانه و اغتشاش عده ای در سیرجان به بهانه مرگ مهسا امینی دختر کُرد اظهارداشت: مردم مطمئن باشند مرگ خانم امینی هم براساس قانون رسیدگی خواهد شد.

وی گفت: در فتنه سال ۸۸ یا فتنه های دیگر که دشمن طراحی می کند نیز مردم ضرب و شتم، کشته و اموال عمومی تخریب شد؛ مساجد، قرآن و مقدسات مورد اهانت قرار گرفت و همه می دانند این اقدامات با هدف براندازی صورت می گیرد.

حسینی افزود: اما مردم با بصیرت هستند و سربازان گمنام امام زمان، بسیجیان و نیروی های انتظامی و مردمی هرگز نخواهند گذاشت این روال تکرار شود؛ لذا چشم فتنه کور خواهد شد.

وی با بیان اینکه تمامی اغتشاشگران دستگیر شده اند اظهارداشت: بدانید قدرت مردم و این نظام که از قدرت مردمی برخوردار است هرگز نمی گذارد دشمنان محیط جامعه را برای مردم ناامن کنند.

امام جمعه سیرجان همچنین از رژه باشکوه نیروهای مسلح در مرکز استان و کشور قدردانی و آن را مسیر نمایش قدرت برای بازدارندگی توطئه های دشمنان عنوان کرد.

وی همچنین با اشاره به موضع گیری مناسب رییس جمهور در سازمان منلل گفت: در این سخنرانی تمثال حاج قاسم زینت بخش اقتدار ایران اسلامی شد.

 مردم نمازگزار در شهرهای مختلف سیرجان نیز امروز طی راهپیمایی اقدامات اخیر آشوبگرانه عده ای اغتشاشگر را در سطح این شهرستان و دیگر نقاط کشور محکوم کردند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار