کد خبر: ۴۷۸۱۲
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱
هدف دشمن از آشوب و اغتشاش را باید در حرکات آنان مشاهده کرد

امام جمعه قرچک :دشمنی استکبار به دلیل اندیشه جهانی انقلاب اسلامی مردم ایران است

به نقل از ایرنا؛ امام جمعه شهرستان قرچک گفت: دشمنی استکبار با ملت ایران اسلامی به دلیل اندیشه جهانی انقلاب اسلامی است که عالم گیر شده است.

حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه قرچک اظهار داشت: امروز اقتدار ایران اسلامی تا جایی رسید که در تجهیزات و ابزار نظامی مدرن و به روز کشور، جهان را مبهوت خود کرده و صنعت موشکی ما در عرصه زمینی، هوایی و دریایی نمونه و مشابهی ندارد.

وی افزود: اگر رشادت های سردار سلیمانی در جبهه های حق علیه باطل نبود و با داعش ستمگر نمی جنگید امروز اروپا نیز در ناامنی و فروپاشی به سر می برد و می‌توان گفت که امنیت امروز جهان مدیون رشادت های سپاه قدس و مدیون سردار سلیمانی است.

امام جمعه شهرستان قرچک گفت: برای رسیدن به سعادت باید ربانی شد، امروز اسلام ثابت کرده که امنیت و آرامش را تنها با این تفکر به ویژه تفکر اسلامی بر گرفته از اسلام ناب محمدی (ص) می‌توان حفظ کرد و ارتقاء بخشید و در سایه آن، رشد و پیشرفت را حاصل نمود.

وی با اشاره به تلاش اغتشاشگران در بر هم زدن امنیت کشور اظهار داشت: رعایت حجاب یک واجب مقبول است، حق مردمی که قیام کردن و نظام برپا کرده اند، این نیست که با یک مشکل حجاب فراموش شده و از این ارزش کوتاه آئیم.

اسماعیلی تاکید کرد: قوانین ما بر اساس اسلام بنا نهاده شده است و مردم ایران به هیچ عنوان از قوانین اسلامی کوتاه نمی‌آیند،اگر کسی قوانین اسلامی را در هر جایگاهی کوچک شمارد، به ایران، انقلاب و اسلام خیانت کرده است.

خطیب نمازجمعه قرچک تصریح کرد: هدف دشمن از آشوب و اغتشاش را باید در حرکات آنان مشاهده کرد، حمله به زنان محجبه، آتش زدن آمبولانس و مساجد و پرچم مقدس ایران اسلامی و ایجاد ناامنی، نشان از کینه و دشمنی استکبار با اندیشه جهانی انقلاب اسلامی دارد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار