کد خبر: ۴۷۸۱۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۸
تعدادی از لیدرهای اغتشاشات که مشخص‌شده ارتباطاتی با جریانات خارجی هم داشته اند و بعضاً بومی استان لرستان و یا غیربومی بوده‌اند دستگیر شده‌اند و جای نگرانی وجود ندارد.

چند نفر از عوامل اغتشاشات اخیر در لرستان دستگیر شدند

به نقل از ایرنا؛ سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: چند نفر از عوامل اغتشاشات اخیر که ارتباطاتی با جریانات خارجی هم دارند، دستگیر شدند.

مجید منعمی روز جمعه در حاشیه راهپیمایی مردم خرم‌آباد در سخنانی اظهار کرد: اتفاقات اخیر جریان هدایت‌شده و سازمان‌یافته‌ای از خارج کشور بوده که در لرستان در حال مدیریت بوده و اوضاع این استان با همکاری مردم، نیروی انتظامی و سپاه کنترل شده است.

وی ادامه داد: صف افرادی که از روی احساس و برای مشکلاتی که در حوزه‌های اشتغال و اقتصاد جامعه به‌وجود آمده معترض هستند از صف اغتشاشگران و فتنه گران جد گا است و از جوانان کشور انتظار داریم با نگاه روشن از طریق مبادی قانونی اعتراض‌های مسالمت‌آمیز خود را بیان کنند.

وی افزود: مخالف اغتشاش هستیم و امیدواریم که همه این بصیرت را داشته باشند و خود را از اغتشاشگران جدا کنند، ما نیز شنونده اعتراضات مردم هستیم و سعی دولت سیزدهم برطرف کردن مشکلات مردم است.

منعمی بیان کرد: تعدادی از لیدرهای اغتشاشات که مشخص‌شده ارتباطاتی با جریانات خارجی هم داشته اند و بعضاً بومی استان لرستان و یا غیربومی بوده‌اند دستگیر شده‌اند و جای نگرانی وجود ندارد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار