کد خبر: ۴۷۸۲۳
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۶
این افراد با تصویربرداری از اقدامات خرابکارانه خود و با ذکر مکان و زمان انجام آن، اقدام به ارسال آن برای سر شبکه‌های خود در فضای مجازی کرده بودند.

فرمانده انتظامی کردستان: نیروی انتظامی با آشوبگران مماشات نمی کند

به نقل از ایرنا؛ فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به کشته شدن چهار نفر در تجمعات چند روز اخیر کردستان در قالب پروژه کشته سازی توسط ضد انقلاب و زخمی شدن بیش از ۱۰۰ مامور پلیس گفت: نیروی انتظامی با آشوبگران و مخلان نظم و امنیت هرگز مماشات نخواهد کرد.

سردار علی آزادی افزود: ضد انقلاب و گروهک های معاند با هدایت استکبار جهانی در صدد ناامن کردن منطقه و کشور هستند که در یک اقدام پیشدستانه شب گذشته موفق شدیم ۶۵ قبضه سلاح شامل ۴۰ قبضه کلت کمری و ۲۵ قبضه سلاح شورشی وینچستر که برای تجمعات استفاده می شود را کشف و ضبط کنیم.

وی افزود: ضد انقلاب با هدف کشته سازی قصد داشت این محموله را در شهرها و استان های مختلف توزیع کند و با این اقدام باعث ناامنی بیشتری شود که با پیشدستی پلیس این توطئه در نطفه خاموش شد.

فرمانده انتظامی کردستان با بیان که در شهرهای دیگر هم کشفیات داشتیم افزود: از جمله آن می توان به کشف پنج قبضه سلاح جنگی و کلت کمری در شهرستان سقز اشاره کرد.

به گفته وی ۴۴ بطری آماده حاوی مواد اتش زا و کپسول گاز مشتعل کننده هم از یک تیم در شهرستان قروه کشف شد که ضد انقلاب قصد داشت از این مواد برای تخریب اموال و اماکن عمومی و خصوصی و حمله به نیروهای نظامی و انتظامی استفاده کند.

سردار آزادی ادامه داد: این تیم همچنین نسبت به انفجار یک دستگاه خودرو حامل چند گالون‌ بنزین رها شده در سطح شهر با هدف آسیب به اموال عمومی اقدام کرده بود.

وی ادامه داد: این افراد با تصویربرداری از اقدامات خرابکارانه خود و با ذکر مکان و زمان انجام آن، اقدام به ارسال آن برای سر شبکه‌های خود در فضای مجازی کرده بودند.

فرمانده انتظامی کردستان در بخش دیکری از سخنانش گفت: نیروی انتظامی همواره در برخورد با معترضان خویشتنداری کرده است اما از مردم می خواهیم در تجمعات غیرقانونی شرکت نکنند و گول رسانه های معاند را نخورند.

وی با بیان اینکه ضد انقلاب به دنبال کشته سازی در میان معترضان است، افزود: پدر یکی از کشته های اخیر در اعتراضات اعلام کرده که پسرش در اجتماعات اصلا شرکت نداشته و به دست ضد انقلاب کشته شده است.

سردار آزادی تاکید کرد: ضد انقلاب با کشته سازی در میان معترضان می خواهد مردم را نسبت به دستگاه های انتظامی و امنیتی بدبین کند، بنابراین مردم مراقب باشند و به این فریب کاری ها توجه نکنند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار