کد خبر: ۴۸۵۲۰
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۸
جلسه بررسی صلاحیت زاهدی وفا به‌عنوان گزینه پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۲ مهرماه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

نماینده جیرفت و راور: زاهدی‌وفا گزینه قابل قبولی برای وزارت تعاون است

به نقل از ایرنا؛ نماینده مردم جیرفت و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: «محمدهادی زاهدی وفا» وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گزینه قابل قبولی در شرایط فعلی است.

ذبیح الله اعظمی اظهار داشت: نظر ما در رابطه با این گزینه، مثبت است اما منتظر ارائه برنامه‌های او می‌مانم و سپس رای قطعی خود را اعلام می‌کنم.

وی افزود: زاهدی‌وفا را در اربعین و سفر کربلا ملاقات کردم و صحبت‌هایی در رابطه با وزارت داشتیم، او دیروز هم در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کرد و با نمایندگان دیدار داشت.

اعظمی با بیان اینکه این وزارتخانه حوزه کاری گسترده و مهمی از جمله بازنشستگان، اشتغال و رفاه اجتماعی دارد، ادامه داد: امیدوارم زاهدی وفا در صورت کسب رای مثبت، کار خود را با قدرت آغاز کند.

محمد هادی زاهدی وفا اقتصاددان ۵۹ ساله، دارای دکترای اقتصاد از دانشگاه اتاوا در کانادا است. در سوابق مدیریتی زاهدی‌وفا، معاون امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی در دولت نهم، نماینده وزارت اقتصاد در شوراها و کمیسیون‌های تخصصی شورای عالی تحقیقات و فن آوری (عتف)، شورای اقتصاد، کمیسیون اقتصادی دولت، شورای پول و اعتبار و شورای عالی انرژی دیده می‌شود.

وی در سال‌های گذشته عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، رییس هیات مدیره هلدینگ صنایع نوین، رییس هیات مدیره رایتل و عضو شورای عالی الگوی اسلامی – ایرانی پیشرفت نیز بوده است.

جلسه بررسی صلاحیت زاهدی وفا به‌عنوان گزینه پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۲ مهرماه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار