کد خبر: ۴۸۷۲۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۸
این اغتشاشات به شدت تخریب گرانه انجام شد و در این حوادث سلاح‌های متنوعی از اغتشاشگران کشف شد.

کشف انواع سلاح های سرد و گرم از اغتشاشگران در مازندران

به نقل از مهر؛ فرمانده سپاه کربلا با اشاره به کشف اقلام متنوع شامل سلاح های گرم و سرد از آشوبگران گفت: دشمن دنبال احقاق حقوق زنان نیست بلکه هدفش براندازی است.

سردار سیاوش مسلمی شامگاه پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اظهار اینکه شاهد جنگ رسانه‌ای استکبار جهانی علیه کشور هستیم، گفت: هرچه از این فضا فاصله می‌گیریم و به عمق آن ورود پیدا می‌کنیم می‌بینیم دشمن با بهره گیری از همه ظرفیت‌ها شامل آسیب‌های اجتماعی، غفلت‌های فرهنگی تلاش کرد تا اغتشاش و فتنه جدید را در کشور راه اندازی کند.

وی با اظهار اینکه در این اغتشاشات تجمع اولیه با تجمع ۱۰ تا ۱۲ زن شروع می‌شود، گفت: این اغتشاشات به شدت تخریب گرانه انجام شد و در این حوادث سلاح‌های متنوعی از اغتشاشگران کشف شد.

وی مشروبات الکی، مواد مخدر، انواع و اقسام نقاب، سلاح‌های دست ساز و غیره را بخشی از اقلام مکشوفه از آشوبگران ذکر کرد و گفت: آنان با این اقلام درصدد بودند با مجروح کردن مأموران حافظ امنیت اقدام به ناامنی کنند و در یکی از پارک‌های شهری در یک کیسه ۸۰ قبضه سلاح سرد جاسازی شده بود تا از آن استفاده کنند.

سردار مسلمی، مأموریت اصلی سپاه را ایجاد امنیت پایدار با بهره گیری از ظرفیت مردم و بسیج بیان کرد و گفت: پشت صحنه جریان اغتشاشات نشان می‌دهد که دشمنان با بهره گیری از ناآگاهی جوانان و دانش آموزانی که فریب خوردند تلاش کردند برنامه‌ها را اجرا کنند.

وی افزود: در هیچ کشوری آزادی که زنان ما دارند را شاهد نیستیم زیرا زنان در ایران بنیان اصلی خانواده را تشکیل می‌دهند و از این رو مورد هجمه دشمن قرار می‌گیرد و دشمن درپی آن است پایه اصلی خانواده را متزلزل کند و با ازبین بردن ارزش‌های دینی استحاله فرهنگی را ایجاد کند.

وی گفت: دشمن با عریان کردن طرفداری از جریان اغتشاشگر اثبات کرد که دنبال براندازی است نه احقاق حقوق زنان.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار