کد خبر: ۵۰۰۹۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۴
همچنین سردار تنگسیری در ادامه با حضور در بیمارستان مسلمین، از مجروحین بستری در این بیمارستان نیز عیادت کرد و آنان را مورد تفقد و دلجویی قرار داد.

عیادت فرمانده نیروی دریایی سپاه از مجروحان حادثه تروریستی شیراز

به نقل از تسنیم؛ سردار علیرضا تنگسیری که برای حضور و سخنرانی در مراسم اختتامیه همایش تخصصی فضای مجازی شبکه‌های اجتماعی به شیراز سفره کرده بود، به عیادت مجروحان حادثه تروریستی حرم شاهچراغ (ع) رفت.

 سردار علیرضا تنگسیری، امروز با حضور در منزل شهید سرایداران از آرتین جانباز خردسال حادثه تروریستی - تکفیری حرم حضرت احمد بن موسی (ع) شاهچراغ عیادت کرده و او را مورد تفقد قرار داد و با بازماندگان ابراز همدردی کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: حضور گسترده و کم نظیر مردم فهیم و بصیر شهر شیراز در مراسم تشییع شهدای والامقام حرم مطهر احمدبن موسی (ع) نشانه بارزی از ولایت مداری مردم شجاع ایران اسلامی و حقانیت مظلومیت خون پاک این شهدا بود که پلیدی و خباثت این جنایت بر همگان آشکار کرد.

دریادار پاسدار تنگسیری با اشاره به افول و زوال قدرت پوشالی دشمنان نظام اسلامی افزود: آن‌ها دیگر به آخر خط رسیده اند اینقدر خوار و ذلیل شده اند که وقتی دیگر نمی‌توانند در میدان نبرد مقابله نمایند و شکست پشت شکست مشاهده می‌کنند و نیستی و نابودی آن‌ها را فرا گرفته، ذلیلانه و به دور از چشم عناصر نظامی دست به اسلحه می‌برند و مردم غیرنظامی و بی دفاع را به شهادت می‌رسانند و مجروح می‌کنند این حرکات نشانه زوال و نابودی آن‌ها است.

وی با ابراز محبت و تفقد از آرتین خردسال، اظهار داشت: برای بهبود وضعیت جسمی و تکمیل روند درمان ایشان هرگونه ارائه خدمات درمانی و پزشکی نیاز باشد انجام می‌دهیم.

همچنین سردار تنگسیری در ادامه با حضور در بیمارستان مسلمین، از مجروحین بستری در این بیمارستان نیز عیادت کرد و آنان را مورد تفقد و دلجویی قرار داد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار