کد خبر: ۵۰۱۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۳
آمریکا به دنبال برهم زدن نظم و امنیت و تبدیل ایران به یک بله قربان گو مثل کشورهای اروپایی است اما کور خوانده است.

امام جمعه شهرستان قرچک: اجازه برگشت آمریکایی ها را به کشور نخواهیم داد

به نقل از ایرنا؛ امام جمعه شهرستان قرچک گفت: اگر امروز در مقابل آمریکای جنایتکار، انگلیس روباه صفت، اسراییل کودک کش ایستادیم و با وجود تحریم به دستاوردهای علمی، پژوهشی و دفاعی رسیده ایم به خاطر تدابیر عالمانه رهبری عظیم شأن است.

حجت الاسلام والمسلمین حجت الله اسماعیلی شامگاه جمعه ۱۳ آبان ماه در جمع مردم این شهرستان در مسجد جامع خاطرنشان کرد: امروز حواسمان باید جمع باشد، اگر امروز عده ای از افراد به هر دلیلی فریب خورده و از راه حق جدا شدند به کجا رسیدند و در مقابل آنانی که ماندند و پای ارزش های انقلاب و نظام اسلامی ایستادگی کردند؛ کجا هستند.

وی ادامه داد: آنانی که با انقلاب ماندند پای ارزش های انقلابی خود ایستادگی کردند امثال شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید حججی، شهید باقی، شهید باکری، شهید چمران و شهدای گرانقدر و گران سنگ دوران انقلاب شکوهمند اسلامی عزتمند شدند و به عزت رسیدند.

امام جمعه شهرستان قرچک اظهار کرد: آنچنان بر روی برخی موضوعات دانشگاه ها و مدارس ما موج رسانه ای تولید می کنند و باعث ایجاد یک جریان غیر واقعی در رسانه هایشان می شوند تا مردم ساده لوح به اکاذیب آنان باور می کنند.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی آمریکای جنایتکار را از ایران اسلامی بیرون کرد و هیچ گاه اجازه بازگشت نخواهد. آمریکا به دنبال برهم زدن نظم و امنیت و تبدیل ایران به یک بله قربان گو مثل کشورهای اروپایی است اما کور خوانده است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار