کد خبر: ۵۰۶۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۶
نقش رسانه‌ها در بیان دستاوردها و ایجاد امید در جامعه بسیار مهم و اثرگذار است.

فرمانده سپاه نهاوند همدان: دشمن در فتنه اخیر با همه توان وارد میدان شد

به نقل از ایسنا؛ فرمانده سپاه نهاوند با بیان اینکه دشمن در فتنه اخیر با همه توان وارد میدان شده است، گفت: برنامه های هفته بسیج با محوریت امیدآفرینی در جامعه و جهاد تبیین در شهرستان برگزار می‌شود.

سرهنگ علی مختاری شنبه ۲۱ آبان‌ماه در جلسه هماهنگی هفته بسیج که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: برنامه‌های خوبی برای هفته بسیج تدارک دیده شده است و به مناسبت ۴۳ ساله شدن شجره طیبه بسیج در سطح شهرستان این برنامه‌ها اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: فرمان حضرت امام(ره) در تشکیل بسیج مستضعفین نشان دهنده دوراندیشی و تدبیر امام راحل بود که نیرویی مردمی برای خدمت به کشور ایجاد کند.

مختاری افزود: در طول سال‌هایی که بسیج فعالیت کرده همه برکات این نیرو را در عرصه‌های مختلف سازندگی، دفاع مقدس، روشنگری و هر بخشی که نیاز بوده مشاهده کرده‌اند.

وی ادامه داد: بسیج هر جا وارد شده موفق بوده و به کمک سایر نهادها آمده است و همیشه خوش درخشیده که آثار این حضور را در همه بخش‌ها می‌توان دید.

فرمانده سپاه نهاوند یادآور شد: امروز بسیج در عرصه جهاد تبیین وارد شده است و هرکس که توانایی دارد در این عرصه باید وارد شود و روشنگری کند.

مختاری با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور، خاطرنشان کرد: دشمنان یک جنگ رسانه‌ای را علیه کشور به راه انداخته‌اند و همه دشمنان به میدان آمده‌اند و باید مراقب فتنه‌های دشمنان باشیم.

وی تاکید کرد: این فتنه‌ها برای جلوگیری از پیشرفت‌های کشور است و دشمنان نمی‌خواهند ایران در عرصه‌های مختلف قوی شود.

مختاری در ادامه گفت: تمام معاندان در این فتنه اخیر پای کار آمده بودند اما به لطف خدا و با حضور با بصیرت مردم این فتنه هم خنثی شد.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند اضافه کرد: دشمنان می‌دانند در عرصه‌های مختلف فضایی نظامی، نانو، هسته‌ای و دیگر بخش‌ها انقلاب اسلامی چه پیشرفت‌هایی کرده است و دشمن تاب باور این پیشرفت را ندارد و بنابراین فتنه ایجاد می‌کند.

وی بیان کرد: هدف از ایجاد این فتنه اخیر این بود که امنیت ما و پیشرفت کشور را مختل کرده و ایران را تجزیه کنند.

مختاری تصریح کرد: بحث جهاد تبیین و بیان دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی و امید آفرینی بسیار مهم است و برنامه‌های هفته بسیج بر این اساس برگزار می شود.

فرمانده سپاه نهاوند در پایان تاکید کرد: نقش رسانه‌ها در بیان دستاوردها و ایجاد امید در جامعه بسیار مهم و اثرگذار است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار