کد خبر: ۵۱۰۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۸
حجت الاسلام اسدی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک وگرامیداشت هفته بسیج از آن به عنوان سرمایه بزرگ ومعنوی کشور یاد کرد که مثال ان در هیج جای دنیا دیده نمی‌شود

امام جمعه خلخال: مسئولین در مقابل جنایات اغتشاشگران منفعلانه عمل نکنند

به نقل از ایرنا؛ امام جمعه خلخال با اشاره به شهادت جمعی از هموطنان و مدافعان امنیت کشوردر تحولات اخیر کشور گفت: مسئولین دست اندرکار کشور در مقابل این گونه جنایت اغتشاشگران نباید منفعلانه عمل کنند.

حجت الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های امروز نماز جمعه خلخال اعلام کرد: مصادیق تقوا با مرور زمان و گذر آن تفاوت می‌کند. اگر در زمان صدر اسلام اولویت و مصداق تقوا شهادتین به توحید ورسالت پیامبر گرامی اسلام بود،امروز مصداق بارز تقوا ولایت‌پذیری و قرار گرفتن در خط ولایت فقیه است.

خطیب جمعه خلخال با اشاره به وقایع و حوادث دوماهه اخیر کشور و ادامه آن اظهار کرد: ماهیت و اهداف اغتشاشگران جز برهم زدن نظم و امنیت عمومی، ضعف اقتصادی کشور،باز کردن پای دشمن به داخل کشور،تجزیه طلبی و ایجاد بلوا واشوب در کشور نیست و امروز این ماهیت برای مردم روشن شد.

وی اضافه کرد: در حالی که بسیاری از مدعیان حقوق بشر در جهان چشم خودرا به اعدام ۵۰ نفر از شیعیان عربستان بسته‌اند شاهد هستیم برخی کشورهای منطقه در همدستی با اسرائیل از جنایات اغتشاشگران ایران حمایت می کنند.

امام جمعه خلخال اظهار کرد:متاسفانه در کنار این حوادث اشخاصی از گروه‌های مختلف مردم از جمله ورزشکاران ،هنرمندان و برخی از مسئولین که با بیت المال و پول مردم به ثروت و مقام رسیده اند نیز با حمایت از اغتشاشگران ماهیت خود را در این حوادث نشان دادند.

حجت الاسلام اسدی با اشاره به شهادت بیش از ۷۰ نفر از نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و بسیجی در حوادث دو ماهه کشور ادامه داد: قابل قبول نیست که مسوولین دست اندرکار کشور در مقابل این گونه جنایت اغتشاشگران منفعلانه عمل کنند.

وی اظهار کرد: جایی که دست آشوبگران مسلح برای شهادت نیروهای حافظ امنیت کشور باز است نباید دست نیروهای انتظامی ،نظامی و امنیتی برای ایجاد نظم و امنیت جامعه بسته باشد.

خطیب نماز جمعه خلخال بیان داشت: مردم حزب الله ایران اسلامی گوش به فرمان رهبر خود هستند و هر زمان لازم باشد در صحنه حاضر شده و هرگونه فتنه ای را خاموش می کنند.

حجت الاسلام اسدی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک وگرامیداشت هفته بسیج از آن به عنوان سرمایه بزرگ ومعنوی کشور یاد کرد که مثال ان در هیج جای دنیا دیده نمی‌شود.

وی با گرامیداشت روز روشندلان گفت: عوامل طبیعی،مادرزادی و سایر عوامل مانع از بهره‌مندی برخی از افراد جامعه از جمله روشندان از موهبت‌های الهی شده اند که در این خصوص مسوولین و مردم وظیفه دارند که اسباب آسایش ادامه زندگی این گوه افراد را فراهم کنند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار