کد خبر: ۵۱۰۳۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۱
فراتر از علقه عاطفی و توجه خاص ایشان به مردم شیعه و سنی این دیار، رهبر انقلاب در کنار محرومیت‌ها به ظرفیت‌های خاص درون مردم این استان اعتقاد ویژه دارند.

امام جمعه قصرشیرین: بسیج متعلق به تمام بشریت است

به نقل از ایرنا؛ امام جمعه قصرشیرین، بسیج را متعلق به همه زمان ها و بشریت دانست و گفت: جهان اسلام باید با تفکر و روحیه بسیجی و با مقاومت و بیداری و اتحاد و انسجام جهان کفر و طاغوت را شکست دهند.

حجت الاسلام «صادق صالحی» در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین در جمع نمازگزاران با بزرگداشت هفته بسیج، افزود: بیداری اسلامی کنونی و مقابله با ظلم و رژیم های ضد استکباری نتیجه نشر همین تفکر در جهان و الگو پذیری از ایران اسلامی است.

وی در ادامه با اشاره به نقش و برنامه دشمن خارجی در اغتشاشات اخیر گفت: تمامی ناآرامی های اخیر توسط آمریکا به عنوان شیطان بزرگ و طاغوت اعظم، رژیم صهیونیستی و همین طور آل سعود رهبری و سرکردگی می شود و بررسی روندها در آشوب‌های اخیر و حادثه تروریستی زاهدان، نشان‌دهنده برنامه‌ریزی دشمن برای سوریه‌سازی ایران است.

امام جمعه قصرشیرین گفت: اغتشاشات و حوادث تروریستی امسال، تمرکز بر روی تضعیف نیروی‌های امنیتـی بـوده است تا با بی‌اعتبارسازی نیروی انتظامی، هرج و مرج در کشور بیشتر شده به طوری که بحران و اغتشاشات را نتـوان مـدیریت کرد؛ همان رویکردی که در سوریه اتفاق افتاد.

حجت الاسلام صالحی ادامه داد: در سوریه محور عبری - غربی - عربی بر روی اقوام بـه‌خـصـوص قـوم کُرد تمرکز زیادی داشتند که در کشور ما هم در این دوره بر روی فعال‌سازی گسـل اقـوام تمرکز ویژه‌ای صورت گرفت.

وی اضافه کرد: در این وضعیت به بهانه فوت یک زن از قـوم کرد، بلافاصله گروهگ‌های تروریستی کُردی همچون کومله فعال شده و این به معنای برنامه‌ریزی مدل سوری در ایران توسط سرویس امنیتی رژیم صهیونیستی است.

امام جمعه قصرشیرین در ادامه با اشاره به تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب برای حوادث سیستان و بلوچستان گفت: سفر مهم حجت‌الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری به‌ عنوان نماینده ویژه رهبری به استان سیستان و بلوچستان برای بررسی حوادث اخیر این استان، رابطه رهبر انقلاب با استان سیستان و بلوچستان را به عنوان یک ارتباط قلبی و عاطفی نشان داد.

حجت الاسلام صالحی افزود: فراتر از علقه عاطفی و توجه خاص ایشان به مردم شیعه و سنی این دیار، رهبر انقلاب در کنار محرومیت‌ها به ظرفیت‌های خاص درون مردم این استان اعتقاد ویژه دارند.

او افزود: پرونده پیچیده زاهدان تاکنون تعدادی شهید مدافع امنیت، شهادت تعدادی از افراد بی‌گناه از مردم و تعدادی مجروح بر جای گذاشته و روند بررسی دقیق این پرونده سبب تأخیر در بیان قطعی واقعیات و اتفاقات به‌صورت طبیعی است و به مرور بیشتر آشکار خواهد شد.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار