کد خبر: ۵۱۰۴۱
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۵
آنچه که در دنیا مهم است بحث ایده ها و خلاقیت ها است که با نظام استبکار بر سر همین در جنگ هستیم.

امام جمعه کرج: در جریانات اخیر برای عده‌ای روسیاهی ثبت شد

به نقل از ایسنا؛ امام جمعه کرج گفت: به فضل پروردگار این انقلاب مقتدر است و روسیاهی برای عده‌ای در این جریان ثبت شد.

آیت الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه ۲۷ آبان کرج با تأکید بر لزوم دفاع از ارزش‌های دینی تأکید کرد و گفت: به برخی می گویم چرا حرف نمی‌زنید و بیانیه نمی‌دهید و دفاع نمی‌کنید؟ می‌گویند، اطرفیان نمی‌پذیرند. این نشان می دهد اسلام و انقلاب مظلوم است ولی به فضل پروردگار این انقلاب مقتدر است و روسیاهی برای عده‌ای در این جریان ثبت شد.

حسینی همدانی با بیان اینکه برای ما صحبت‌های امامین انقلاب فصل الخطاب و راهگشا است افزود: امام (ره) قبل از فروپاشی شوروی خبر از بین رفتن کمونیسم و افتادن در دام غرب را دادند در حالی که هنوز خبری نبود ولی ایشان خبر داد و سفیر فرستاد و هشدار داد.

امام جمعه کرج خاطرنشان کرد: امام راحل در خصوص بسیج مستضعفین بیاناتی دارند که باید بازخوانی و اگر کوتاهی هست جبران شود.

وی افزود: بسیجی یعنی هر جا انقلاب و مردم نیاز داشتند حضور یافته است.

امام جمعه کرج در ادامه با اشاره به اقدامات رسانه‌ای دشمن، گفت: جهاد تبیین راه چاره مقابله با این رسانه ها است در طول دو سال گذشته ایران و مقاومت بیش از صدها بار هیمنه دشمن را در عرصه‌های مختلف به چالش کشیده اند که نشان دهنده ایران قوی است و به کوری چشم دشمنانش از این قوی تر خواهد شد.

وی در ادامه خطبه‌های امروز با بیان اینکه مدتی است که بحث کسب و کارهای مولد نوپا برای درمان مردم مطرح شده است که از جمله آن ها استارتاپ ها است گفتک این بحث باید تبیین شود تا ایده و ابتکار و خلاقیت تبدیل به قدرت ملی می شود به طوری که در استارتاپ ها که ایجاد شغل می کند و در سطح ملی اثر گذار است.

امام جمعه کرج با بیان اینکه امروز در این مسیر قرار گرفته ایم و کشور در حال پیشرفت است و امروز جمهوری اسلامی و نظام استکباری در جایی بنیادی تری از نزاع بر سر موشکی و هسته ای یعنی سرمایه های انسانی و نظام ایده ها صف آرایی دارند، افزود: آنچه که در دنیا مهم است بحث ایده ها و خلاقیت ها است که با نظام استبکار بر سر همین در جنگ هستیم.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار