کد خبر: ۵۱۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶
رایا جواهری» یکی دیگر از دختران پینگ پنگ باز شایسته استان در رقابت های «هوپس» قهرمانی آسیا که در قزاقستان برگزار شد توانست عنوان سوم را به خود اختصاص دهد.

درخشش پینگ‌پنگ باز دختر کرمانشاهی در رقابت‌های کانتندر لبنان

به نقل از ایرنا؛ رییس هیات تنیس روی میز استان کرمانشاه گفت: «وانیا یاوری» پینگ‌پنگ باز دختر با استعداد و موفق استان در رقابت‌های کانتندر نوجوانان و جوانان لبنان موفق به کسب ۲ مدال نقره و برنز شد.

«شهنام اردلان» اظهار کرد: این دختر ورزشکار کرمانشاهی ابتدا در رده سنی زیر ۱۵ سال این رقابت ها، در مرحله نیمه نهایی با شکست مقابل حریفی از سوریه به مدال برنز دست پیدا کرد.

رییس هیات تنیس روی میز استان کرمانشاه افزود: وی همچنین در رده سنی زیر ۱۳ ساله ها نیز با پیروزی مقابل ورزشکاری از سوریه فینالیست شد و در فینال با قبول شکست مقابل حریف هنگ کنگی مدال نقره این مسابقات را بدست آورد.

اردلان یادآور شد: رقابت های کانتندر نوجوانان و جوانان لبنان با حضور سه ورزشکار کشورمان از ۲۱ تا ۲۵ آبان ماه در شهر جزینه در کشور لبنان برگزار شد.

وی با بیان اینکه هدایت پینگ پنگ بازان کشورمان در این مسابقات را، پارمیدا نظری برعهده داشت اضافه کرد: در این رقابت ها الینا رحیمی از مهاباد نیز توانست در رده سنی زیر ۱۹ ساله ها عنوان سوم و مدال برنز را برای کشورمان به ارمغان آورد.

درخشش پینگ‌پنگ باز دختر کرمانشاهی در رقابت‌های کانتندر لبنان

اردلان یادآور شد: «رایا جواهری» یکی دیگر از دختران پینگ پنگ باز شایسته استان در رقابت های «هوپس» قهرمانی آسیا که در قزاقستان برگزار شد توانست عنوان سوم را به خود اختصاص دهد.

 وانیا یاوری متولد سال ۱۳۸۹ است و در رقابت های کانتندر گرجستان نیز که مهرماه امسال برگزار شد موفق به کسب مدال برنز شده بود.

استان کرمانشاه یکی از قطب های مهم رشته تنیس روی میز به ویژه در رده های پایه است، هم اکنون ۱۲ ورزشکار استان در رده های مختف پایه عضو تیم ملی هستند، در رده بزرگسالان نیز ندا شهسواری تنها بانوی پینگ پنگ باز کشورمان از این استان است که سابقه حضور در مسابقات المپیک (۲۰۱۴ و ۲۰۱۸) را در کارنامه دارد و دومین پینگ پنگ باز برتر ایران در بانوان به شمار می رود.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار