کد خبر: ۵۱۱۹۵
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۷
علی طهرانی مقدم بعنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرزمنصوب شد.

البرز/ انتصاب جدید در اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری

  طی حکمی از سوی نماینده عالی دولت در استان البرز علی طهرانی مقدم بعنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرزمنصوب شد.

 در متن این حکم از سوی مجتبی عبداللهی استاندار البرز آمده است:

جناب آقای علی طهرانی مقدم

سلام علیکم

با عنایت به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت " سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز" منصوب می شوید.

انتظار است با بهره مندی حداکثری از ظرفیت های بالقوه و مستعد در جهت تهیه و تنظیم برنامه های راهبردی به منظور انجام دو امر مهم ارتباطات و اطلاع رسانی، ایجاد ارتباط مطلوب با رسانه های گروهی و جمعی، بخش های خبری صدا و سیما، برنامه های تلویزیونی و رادیویی، خبرگزاری و فعالان فضای مجازی، تشکیل شورای اطلاع رسانی به منظور پیشبرد اهداف، انجام مستمر افکار سنجی از اقدامات در راستای ارائه بازخوردهای دقیق از فعالیت ها، ضرورت آموزش و بالا بردن سطح مهارتی روابط عمومی های فرمانداری ها، دستگاه های اجرایی، جلب مشارکت ها حداکثری این مجموعه در تولید خبر و هم افزایی در انجام ماموریت های ذاتی، به کارگیری شیوه های نوآورانه و مبتکرانه در تشریح مواضع و اقدامات و برنامه ها، تحقق نهضت تبیین روایتگری عالمانه و خلاقانه از دستاوردهای حوزه های مختلف اقدام نمایید.

امید است با اتکال به خداوند متعال وظایف محوله را در چارچوب قوانین و مقررات در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و اهداف عالیه دولت محترم مردمی ایران قوی به انجام رسانید. توفیق روز افزون شما را از درگاه پروردگار مسئلت دارم.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار