کد خبر: ۵۱۲۳۴
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۹
باید به دنبال مدیریت اوضاع قبل از ایجاد بحران در کشور بود تا اجازه سوء استفاده به دشمنان داده نشود.

نماینده مجلس: احیای اعتماد عمومی با بهبود وضعیت اقتصادی ضروری است

به نقل از ایرنا؛ نماینده مردم ارومیه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: احیای اعتماد عمومی با بهره‌مندی از بهبود وضعیت اقتصادی ضروری است.

روح الله حضرت‌پور روز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ارومیه با اشاره به اینکه مردم در گردنه‌های حساس همواره پای نظام و انقلاب بوده‌اند، اظهار کرد: بهبود وضعیت معیشتی مردم باید به گونه‌ای باشد که امکان فرصت طلبی را از دشمنان قسم خورده ملت ایران سلب کند.

وی با بیان اینکه مدیران باید حساسیت کافی برای افزایش رضایتمندی را داشته باشند، افزود: برخوردهای غیر اصولی با دستفروشان در شرایط بحران اقتصادی می‌تواند آبی در آسیاب دشمنان شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار افزایش ضریب حفاظتی زیرساخت‌های خدمات رسانی به ویژه مخابراتی در استان شد.

وی با تاکید بر ضرورت توجه دولت به تامین کالاهای اساسی، اضافه کرد: ارائه هرگونه خدمات به مردم باید در شان نظام جمهوری اسلامی باشد.

حضرت‌پور همچنین با بیان اینکه خدمات رسانی به روستاها باید تقویت شود، گفت: نیاز است برای تسریع در ابن امور به تعداد بخشداری‌های شهرستان ارومیه افزوده شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی رفتارهای نامناسب جهادکشاورزی و منابع طبیعی استان با جامعه هدف خواستار اصلاح این رفتار بر مدار قانون و تکریم مردم شد.

به گفته وی، به طور مثال برخی کشاورزان با وجود سابقه کشت ۵۰ ساله در اراضی از سوی سازمان جهاد کشاورزی و منابع طبیعی نه تنها خلع ید شده و سندشان ابطال شده بلکه از طریق مراجع قضایی محکوم هم شده‌اند.

حضرت پور با بیان اینکه این دو نهاد می‌توانند در شرایط و فضای تعاملی برای احقاق حق خود اقدام کنند، گفت: نباید برخوردهای این چنینی با قشر زحمت کش کشاورز که نقش بسزایی در تکمیل زنجیره غذایی برعهده دارند، صورت گیرد.

وی اشاره‌ای نیز به دریافت عوارضی از پل میانگذر ارومیه کرد و یادآور شد: طبق اطلاعات به دست آمده این عوارضی ماهانه بیش از ۲۰ میلیارد تومان درآمد دارد ولی خدمات چندانی از محل دریافت عوارض ارائه نمی‌دهد.

رهنمودهای رهبر انقلاب، مقاومت را در اوج خود حفظ کرده است

حجت الاسلام سید سلمان ذاکر دیگر نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه شاهد فشار حداکثری دشمن به کشور هستیم، گفت: رهنمودهای رهبر انقلاب، مقاومت را در اوج خود حفظ کرده است.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال تجزیه ایران قوی است، اظهار کرد: در هشت سال دفاع مقدس دشمن به برکت خون شهدا در اهداف تجزیه طلبانه خود با شکست مواجه شد و امروز نیز کاری از پیش نخواهد برد.

نماینده مردم ارومیه با تاکید بر اینکه دشمنان به دنبال توقف رشد در ایران اسلامی هستند، افزود: باید به دنبال مدیریت اوضاع قبل از ایجاد بحران در کشور بود تا اجازه سوء استفاده به دشمنان داده نشود.

وی همچنین از نیروهای انتظامی و امنیتی در برقراری امنیت کشور و برخورد با اغتشاشگران قدردانی کرد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار