کد خبر: ۵۱۲۴۳
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۰
امروز در واقع فضای مجازی به یک بحران سیاسی، فرهنگی و اجتماعی تبدیل شده است که اگر مدیریت و نظارت نشود، باعث بروز مشکلات خیلی بیشتر خواهد شد.

امام جمعه قرچک: امروز فضای مجازی باعث یک بحران فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شده است

به نقل از ایسنا؛ امام جمعه قرچک اوضاع کشور را از لحاظ مدیریت فضای مجازی بحرانی قلمداد کرد و به لزوم مدیریت و برنامه این فضا تاکید کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حجت الله اسماعیلی عصر دوشنبه ۳۰ آبان ماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قرچک ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما از آن روزی که ظهور کرد در مقابل تفکری قرار گرفت که آن تفکر صدها سال روی آن کار شد و انقلاب اسلامی در مقابل آن تفکرها ایستاد و آن تفکر، تفکر غربی بود.

وی افزود: اگر پای درد عده ای از مدیران و مسئولان آموزش و پرورش بنشینیم از این که دانش آموزان از آموزش عقب نیفتند و در مقابل از فضای پر تلاطم مجازی جوانان و نوجوان که تحت تاثیر یکسری از موضوعات قرار نگیرند بسیار خسته اند.

امام جمعه قرچک گفت: فضای مجازی باعث به وجود آمدن یک مشکل بسیار بزرگ در سطح کشور شده است که باید با مدیریت هدفمند این مساله را درست کرد و این بیماری بزرگ اجتماعی باید درمان شود.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی تصریح کرد: ما مواجه هستیم با شخصیت های متعددی از فرزند ۴ساله و ۵ساله که استاد فضای مجازی شده اند، برایشان هم مهم نیست این فضای ارزشی است یا ضد ارزشی است، آسیب زا است یا خیر، در حال حاضر فضای مجازی مرزها را شکسته و اینجاست که آسیب های را برای جامعه به وجود آورده است.

وی بیان کرد: امروز در واقع فضای مجازی به یک بحران سیاسی، فرهنگی و اجتماعی تبدیل شده است که اگر مدیریت و نظارت نشود، باعث بروز مشکلات خیلی بیشتر خواهد شد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار