تهران ۹.۹۱° كمينه ۸.۷۹°  بیشینه ۹.۹۹°
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸

ایرنا: مرگ ۳ نفر از عاملین ناآرامی‌ها در جوانرود

عصر روز یکشنبه تعدادی از آشوبگران اقدام به ایجاد اغتشاش و ناامنی در برخی نقاط شهر جوانرود کردند که این ناآرامی‌ها به پس‌از اذان مغرب نیز کشیده شد و درگیری بالا گرفت.
کد خبر: ۵۱۲۷۶

ایرنا: مرگ ۳ نفر از عاملین ناآرامی‌ها در جوانرود

 خبرگزاری دولتی ایرنا به نقل از یک مقام آگاه نوشت: در جریان آشوب و اغتشاش یکشنبه شب در شهرستان جوانرود (شمال کرمانشاه)، سه نفر از اغتشاشگران کشته شدند.

یک مقام آگاه گفت: در جریان آشوب و اغتشاش یکشنبه شب در شهرستان جوانرود (شمال کرمانشاه)، سه نفر از اغتشاشگران کشته شدند.

وی افزود: عصر روز یکشنبه تعدادی از آشوبگران اقدام به ایجاد اغتشاش و ناامنی در برخی نقاط شهر جوانرود کردند که این ناآرامی‌ها به پس‌از اذان مغرب نیز کشیده شد و درگیری بالا گرفت به‌طوری‌که شاهد حمله آشوبگران به اماکن دولتی و به آتش کشیده شدن ۲ واحد مسکونی در بلوک‌های سازمانی دولتی بودیم.

وی افزود: با توسعه ناآرامی‌ها و افزایش درگیری ۳ نفر از اغتشاشگران به‌طرز مشکوکی کشته شدند.

وی با بیان این‌که طی ناآرامی‌های جسته و گریخته حدود ۲ ماه اخیر، نیرو‌های امنیتی و پلیس با خویشتن‌داری و مماشات با آشوبگران برخورد کرده و از سلاح جنگی استفاده نکرده‌اند، عنوان کرد: طی این مدت تمام تلاش صرف آرام‌سازی و جلوگیری از هیجانات القایی به داخل شهر بوده است.

وی با بیان این‌که بررسی جزئیات، علل و عوامل کشته شدن این افراد در دست بررسی است اظهار کرد: با توجه به تأکید شورای تأمین مبنی بر خویشتن‌داری در مقابله با اغتشاشگران، سوالات جدی درباره این تیراندازی و حادثه وجود دارد که پس‌از بررسی‌ها اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد.

وی گفت: قرار است مراسم تشییع کشته‌شدگان، امروز در شهرستان جوانرود برگزار شود.

شهرستان جوانرود از توابع استان کرمانشاه است.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
برچسب ها : ایرنا جوانرود
ارسال نظر

آخرین اخبار روز