تهران ۱۰.۶۷° كمينه ۹.۷۹°  بیشینه ۱۰.۹۹°
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۶

رئیسی پنجشنبه به اسلامشهر می‌رو‌د

بازدید از پروژه‌های نیمه کاره، شرکت در جلسه شورای اداری و دیدار عمومی با اقشار مختلف مردم و گروه‌های منتخب و خانواده‌های شهدا از جمله برنامه‌های رئیس جمهور است.
کد خبر: ۵۱۲۸۵

رئیسی پنجشنبه به اسلامشهر می‌رو‌د

 به نقل از خبرگزاری تسنیم، فرماندار اسلامشهر گفت: رئیس جمهور کشورمان در ادامه بازدید از شهرستان‌های استان تهران، روز پنجشنبه سوم آذر ماه به اسلامشهر سفر می‌کند.

حسین حبیبی از سفر آیت الله رئیسی به اسلامشهر خبر داد و اظهار داشت: آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهوری کشورمان در ادامه بازدید از شهرستان‌های استان تهران روز پنجشنبه سوم آذر ماه مهمان مردم اسلامشهر خواهد بود.

وی افزود: بازدید از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی، دیدار عمومی با مردم و شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان از جمله برنامه‌های رئیس جمهور در شهرستان اسلامشهر خواهد بود.

در ادامه مهدی شریفیان نماینده مردم تهران در مجلس نیز گفت: آیت الله رئیسی با حضور در شهرستان اسلامشهر دیار قهرمان ورزشی و حافظان و قاریان قرآن، از نزدیک با مردم انقلابی و ولایتمدار این شهرستان دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد و مسائل و مشکلات این منطقه را در حوزه‌های مختلف عمرانی، درمانی، اجتماعی و غیره با حضور جمعی از مقامات و مسئولین ملی و استانی مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد داد.

وی با اشاره به دیگر برنامه‌های پیش بینی شده برای سفر رئیس قوه مجریه به شهرستان اسلامشهر تصریح کرد: بازدید از پروژه‌های نیمه کاره، شرکت در جلسه شورای اداری و دیدار عمومی با اقشار مختلف مردم و گروه‌های منتخب و خانواده‌های شهدا از جمله برنامه‌های رئیس جمهور است.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: شهرستان اسلامشهر با جمعیتی بالغ بر700 هزار نفر به‌عنوان یکی از کلانشهرهای کشور که در جوار شهر تهران و پایتخت جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته، علی رغم داشتن ظرفیت‌های مختلف در عرص‌ های گوناگون علمی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی متاسفانه در گذشته کمتر مورد توجه دولتمران قرار گرفته که انتظار می‌رود با حضور رئیس دولت مردمی عنایت بیشتری به این منطقه در خصوص افزایش و تامین اعتبارات مورد نیاز طرح‌ها و پروژه.های عمرانی این شهرستان از جمله مترو و بیمارستان 400 تختخوابی شود.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
برچسب ها : رئیسی اسلامشهر
ارسال نظر

آخرین اخبار روز