کد خبر: ۵۱۲۸۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۸
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز:
برگزاری جلسات و نشست هایی با موضوع نماز با خانواده ویژه پرسنل و کارکنان ادارات، آموزش احکام نماز و موضوعات مرتبط با آن که در سطح استان از طرف ستاد اقامه نماز پیگیری و در حال انجام است.

کار ستاد اقامه نماز نظارتی است و نه اجرایی

 معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز با بیان اینکه رسالت، اصول و سیاست های کلی ستاد اقامه نماز ابلاغ شده است، گفت: مدارس نقش پررنگی در احیا اقامه نماز جماعت در مدارس ایفا کنند.

 کاوه حداد پور با بیان این مطلب در جلسه شورای اقامه نماز شهرستان اشتهارد که با حضور امام جمعه وکردلو فرماندار شهرستان و حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز استان، رئیس اقامه نماز استانداری و معاونان فرماندار اشتهارد در ساختمان فرمانداری تشکیل شد، اظهار داشت: کار ستاد اقامه نماز نظارتی است و نه اجرایی و در همین راستا ما برای رسیدن به اهداف خود ارزیابی ادارات و سازمان های استان را در دستور کار قرار داده ایم که هرساله ادارات برتر معرفی و مورد تقدیر قرار می گیرند.

وی با تشریح فعالیت های شورای اقامه نماز اظهار داشت: برگزاری جلسات و نشست هایی با موضوع نماز با خانواده ویژه پرسنل و کارکنان ادارات، آموزش احکام نماز و موضوعات مرتبط با آن که در سطح استان از طرف ستاد اقامه نماز پیگیری و در حال انجام است.

وی افزود: ما در تلاشیم تا با بهره‌مندی از وجود شورای اقامه نماز استان از ظرفیت‌های موجود برای پیشبرد اهداف ستاد اقامه نماز استان بهره لازم را ببریم.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار