تهران ۴.۹۱° كمينه ۴.۷۹°  بیشینه ۴.۹۹°
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۰

واکنش فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) به شهادت «یزدان قجری» توسط اغتشاشگران

شهادت این شهید عزیز از قشر کارگری و زحمتکش جامعه آشکار کرد که فتنه‌گران به بهانه‌های واهی می‌خواستند عقده خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان دهند و هیچ پایبندی به اصول انسانی ندارند و بویی از اسلام و انسانیت نبرده‌اند.
کد خبر: ۵۱۳۲۵

واکنش فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) به شهادت «یزدان قجری» توسط اغتشاشگران

به نقل از فارس؛ روابط عمومی سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) سردار علی‌محمد اکبری از تشییع پیکر مطهر شهید خدمت "شهید یزدان قجری" در شهرستان بروجن خبرداد و گفت: دشمنان انقلاب بویی از اسلام و انسانیت نبرده‌اند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) خاطرنشان کرد: با تحریک دشمنان انقلاب اسلامی و عوامل داخلی، اغتشاشگران در روزهای گذشته با کوکتل مولوتوف به لوکوموتیورانان قطار باری راه آهن مبارکه - اصفهان حمله کردند، که یکی از هم استانی‌های عزیزمان در این جنایت وحشیانه از سوی داعشی مسلکان، به شهادت رسید.

وی افزود: شهادت این شهید عزیز از قشر کارگری و زحمتکش جامعه آشکار کرد که فتنه‌گران به بهانه‌های واهی می‌خواستند عقده خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان دهند و هیچ پایبندی به اصول انسانی ندارند و بویی از اسلام و انسانیت نبرده‌اند.

اکبری ادامه داد: اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار این شهید بزرگ و ضمن محکومیت این حرکات ددمنشانه و خبیثانه، از امت ولایتمدار و شهیدپرور استان چهارمحال و بختیاری بخصوص مردم شریف بروجن دعوت می‌کنم با حضور پرشور خود در تشییع پیکر مطهر شهید یزدان قجری، که در روز پنجشنبه ۳ آذرماه رأس ساعت ۹:۳۰ صبح از محل بلوار مدرس، حسینیه ثارالله (سپاه قدیم) به سمت گلزار شهدای شهر بروجن برگزار می‌شود حضور یافته و بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان بزنند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز