کد خبر: ۵۱۳۹۳
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۶
هیات های مذهبی دلسوز نظام و انقلاب هستند.

استاندار ایلام: شنیدن صدای مردم و ارتباط بی واسطه وظیفه مدیران است

به نقل از ایرنا؛ استاندار ایلام با بیان اینکه هیات های مذهبی دلسوز نظام و انقلاب هستند، گفت: شنیدن صدای مردم و ارتباط بی واسطه با آنان، وظیفه مدیران است و رمز موفقیت در تلاش هم جانبه، همدلی و هم افزایی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، حسن بهرام نیا روز چهارشنبه در دیدار با مطالبه گران و جمعی از اعضای هیات های مذهبی استان ضمن گرامیداشت هفته بسیج افزود: بسیجیان گرانقدر و شجاع در دوران دفاع مقدس با همه داشته های خود برای دفاع از مملکت در خط مقدم قرار گرفتند و موجب شدند که حتی یک وجب از خاک کشور در اختیار دشمن قرار نگیرد.

وی با بیان اینکه پیروزی در دفاع مقدس مرهون نیروی های بسیجی بوده است، افزود: اخلاص، آزادگی و ایمان جوانان دلیل اصلی پیروزی کشور در جنگ نابرابر بود.

استاندار ایلام، با ذکر این نکته که هر فردی برای تعالی نظام به مردم خدمت کند، بسیجی است، خاطرنشان کرد: بسیجیان مخلص و فداکار در جنگ تحمیلی از همه توان خود استفاده کردند تا کشور پیروز شود.

بهرام نیا، بسیجیان را فاتحان قله های ارزش و مظلومان دفاع از ارزش ها دانست و تاکید کرد: بسیجیان حافظان امنیت در برابر هجمه فرهنگی دشمن هستند.

وی مردم ایلام را نماد حماسه و اخلاق مداری عنوان کرد و یادآور شد: با هم افزایی و همدلی بسیاری از مشکلات استان برطرف می شود.

وی با قدردانی از نقطه نظرات هیئت های مذهبی و مطالبه گران استان در نشست، گفت: هیات های مذهبی دلسوز نظام و انقلاب هستند.

استاندار ایلام در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع اشتغال و اعتبارات تبصره ۱۶ و ۱۸ اشاره و اضافه کرد: متقاضیان از محل این اعتبارات می‌توانند طرح های و ایده های مد نظر خود را عملیاتی کنند.

بهرام نیا بر لزوم فعالسازی واحدهای راکد در راستای رونق تولید و اشتغال در استان تاکید کرد و گفت: استان ایلام در راستای فعالسازی و احیای واحدهای راکد رتبه چهارم کشور را کسب کرد.

گفتنی است هر یک از اعضا در این نشست نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار