کد خبر: ۵۱۴۶۲
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۶
یکی از هنرستان‌های مهم فنی استان بوشهر در حوزه انرژی اتمی است که عملیات اجرایی آن آغاز شده و هنرستان دوم نیز در سفر رئیس سازمان انرژی اتمی به بوشهر عملیات آن آغاز می‌شود.

۲ هنرستان انرژی اتمی در بوشهر ساخت می‌شود

به نقل از فارس؛ احمد محمدی زاده عصر امروز در نشست با وزیر آموزش و پرورش، مهمترین دستگاه اجرایی را آموزش و پرورش دانست و اظهار داشت: توجه به حل مشکلات آموزش و پرورش از جمله دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در اولویت قرار دارد.

استاندار بوشهر، دانشگاه فرهنگیان را مهمترین دانشگاه دانست و بیان کرد: برای حل مشکلات این مرکز آموزش عالی توجه ویژه‌ای شده است.

محمدی‌زاده توسعه هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای را یک ضرورت اعلام کرد و افزود: بر اساس ظرفیت‌های مختلف صنعتی، تولیدی، سرمایه‌گذاری و عمرانی استان بوشهر هنرستان‌ها توسعه می‌یابد.

وی ادامه داد: یکی از هنرستان‌های مهم فنی استان بوشهر در حوزه انرژی اتمی است که عملیات اجرایی آن آغاز شده و هنرستان دوم نیز در سفر رئیس سازمان انرژی اتمی به بوشهر عملیات آن آغاز می‌شود.

استاندار بوشهر ساخت این هنرستان‌ها به لحاظ ساختمانی را در حد یک دانشکده دانست و اعلام کرد: توسعه فضا‌های آموزشی در استان بوشهر در دستور کار قرار گرفته است و از هفته دولت تا هفته دفاع مقدس امسال ۳۲ مدرسه افتتاح و به فضا‌های آموزشی این استان افزوده شده است.

محمدی‌زاده نوسازی کلاس‌های تخریبی را در اولویت دانست و بیان کرد: نوسازی یک هزار و ۷۱۰ کلاس تخریبی در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار